• arsenal
  • Chelsea
  • Javier Hernandez
  • Liga Mistrzów

W pierwszej połowie polskiemu bramkarzowi upiekło się dwukrotnie, jednak po przerwie tyle szczęścia nie miał - chyba niepotrzebnie wychodził do wprowadzonego Aarona Lennona. Anglik, jeden z najszybszych skrzydłowych w Premiership, wykorzystał wyjście Szczęsnego i wywalczył rzut karny. Ten na gola wyrównującego zamienił Rafael Van der Vaart. Holenderski pomocnik zdobył czternastą bramkę w tym.

Blog ArsenalForever

Widac bylo brak Adebayora. Probowal Van Persie ale jak nie bronil jakims cudem bramkarz gosci, to Robinowi na przeszkodzie stawala poprzeczka. 70% posiadania pilki i 88% celnych podan to naprawde niezly wynik. Szkoda tylko ze bez goli...
Aaron Ramsey. Fantastyczne zawody. Pokazal ze gra bez kompleksow, w niektorych momentach zachowuje sie jak naprawde doswiadczony gracz. Mysle ze powinien dostawac wiecej szans gry.
Poprawa atmosfery na trybunach. M meczu z Tottenhamem glosno.

Blog BartekVCF

FC pokonał 2:0 na Emirates Stadium Arsenal Londyn w hicie drugiej kolejki Premier League. Podopieczni Kenny'ego Dalglisha losy spotkania rozstrzygnęli w ostatnim kwadransie gry. Wojciech Szczęsny był bezradny po samobójczym trafieniu Aarona Ramseya i celnym uderzeniu Luisa Suareza.

W pierwszym kwadransie kibice zgromadzeni na Emirates Stadium nie byli świadkami wielkiego widowiska. Obie drużyny starały się atakować, ale nic z tego nie wynikało. Wydarzeniem tej.