O czym chcesz poczytać na blogach?

Aaron paul

m-punk`s blog____________/Welcome in Black Parade.

Jak by was taki Benji Madden pocałował... =P ) -odwróciłam sie i pobiegłam do domu... W nocy dlugo nie mogłam zasnac... myslam o Benji`m i tym pocałunku. Wziełam gitare... grałam chyba z godzine... potem nawet nie zauwazylam kiedy... zasnełam...
Rano obudziłam sie o 7.30 wiec szybko sie ubrałam, pomalowałam i zbiegłam na doł.
W kuchni jak zwykle był juz Aaron. Zjadłam pospiesznie sniadanie i juz mialm wstac od stłu, gdy nagle odezwał sie Aaron
-Dlaczego wczoraj tak późno wróciłas? I wogóle gdzie Ty byłas i z kim... ? Mam nadzieje, ze nie z tymi z którymi chodzilas wczoraj po szkiole... słucham...
-Aaron do cholery !! Co sie z toba dzieje ?! Ja cie nie poznaje ?! Jestem pełnoletnia i moge chodzic gdzie chce i.Chłopaki =) -odpowiedziłam.
Poszlismy. Przez cała droge milczelismy... Zastanawiałam sie dlaczego Benji nie powiedzial mi nawet "czesc". Popatrzyłam na mniego... tez szedła zamyslony... juz mialam odwrocic głowe, ale on tez sie na mnie popatrzył. Usmiechną się =) ,a ja odwzajemniłam usmiech =)
po chwili bylismy juz pod szkołą, gdzie czekali na nas juz Billy, Paul, Tony i Matt. Pierwsze co miałam (z Benjim) to angielski. Reszta poszła na biologie. Lekacja jak zwyke była nudna ( jak to opo. =P ). Gdzy zadzwonił dzwonek nauczycieka chciala zebum została na chwile. Po 5 minutach wycszłam z klasy i zabaczyłam coś co mnie przestraszyło, a zarazem jednoczesnie zdzwiwiło... Aaron i jeszcze 4 innych chłopaków biło wlasnie.

{some secrets are to die for}

— Rachel i Craig, patrolujecie najbliższą okolicę. — Gdy opuściła go ostatnia dwójka, odwrócił się w stronę czarnowłosego chłopaka, który do tej pory stał oparty o ścianę i ze spokojem obserwował ludzi wypełniających jego rozkazy. — Ty, Nathaniel, idziesz ze mną. Musimy odnaleźć Beth i sprowadzić ją bezpiecznie do kopalni. Potrzebuję jej zgody w kwestii Aarona.

*


— Myślisz, że się obudzi? To już trzy dni.
— Na pewno. Wierz mi, jej organizm sam najlepiej wie, czego potrzebuje. Sądząc po tym, że jeszcze się nie obudziła w tej chwili najbardziej przyda jej się sen.
— Tak, ale trucizna…
— Tak, wiem, ale znaleźliśmy ją wystarczająco szybko. Nie bądź taką.Myślę, że nie ma potrzeby dręczyć Connie i Eliaha, Elizabeth.
Zamarła, zdziwiona faktem że ten dziwny facet zna jej imię.
— Skąd…
— Znam twoje imię? — dokończył za nią, uśmiechając się lekko i siadając na jednym z krzeseł. — Jestem…byłem dobrym znajomym twoich rodziców. — Mówił z ledwie słyszalnym rosyjskim akcentem. — Jestem Paul, poznałem cię gdy byłaś jeszcze bardzo małą dziewczynką, nic dziwnego że mnie nie pamiętasz.
— Nie rozumiem. Co się tutaj dzieje? — spytała Beth wodząc wzrokiem po twarzach zgromadzonych w pokoju osób. Eliah usiadł na jednym ze szpitalnych łóżek i przyglądał się jej z wyraźną ciekawością, co niesamowicie ją irytowało, Connie przycupnęła na.

My immortal

Stara się żyć tak samo jak inni ludzie.
Jednak nie jest człowiekiem.
W wigilię osiemnastych urodzin zaczyna śnić. Widzi pole bitwy, chaos, powalane kurzem zbroje, wzniesione miecze. Krew. Słyszy szczęk broni, nienawistne okrzyki, jęki konających.
I łopot ogromnych skrzydeł przysłaniających burzowe niebo.
Zrodzony z anioła i śmiertelnej kobiety, Aaron jest nefilimem. Istotą wstrętną Bogu i ostatnią nadzieją upadłych... Wyrok na niego już zapadł! Tropem Aarona podąża dowódca boskich Potęg, Verchiel.
Cel uświęca środki. W tej wojnie nie będzie jeńców.
Pierwszy tom tetralogii znanego autora komiksów i scenarzysty, Thomasa Sniegoskiego, wciągająca historia walki pomiędzy.

Psy rozmawiają, żalą się, a on musi tego wszystkiego wysłuchiwać. 
Zaczyna ścigać go armia aniołów - Potęg, które mordują bez litości istoty jego rodzaju. Wkrótce ich przywódca zadaje sobie pytanie "czego oczekuje ode mnie Bóg?".
Na podstawie powieści powstał trzyodcinkowy serial "Upadłe anioły" z Paulem Wesleyem w roli głównej. (grał on również Stefana w "Pamiętnikach wampirów") Chciałam go obejrzeć, jednak znalazłam tylko 2 odcinek z napisami.
Książkę oceniam w skali od jeden do dziecięciu na 8,5.
Komentarzy:

O tych najfajniejszych... - bloog.pl

Oznacza "Chłodny wiatr wiejący z gór". Matka, Patricia Taylor, jest Angielką, znaną projektantką kostiumów teatralnych. Keanu nie miał łatwego dzieciństwa. Gdy miał dwa lata, rodzice przenieśli się na rok do Australii, gdzie urodziła się pierwsza siostra Keanu Kim. Po rozwodzie rodziców zamieszkał z matką w Nowym Jorku, która poznała reżysera Paula Aarona i ponownie wyszła za mąż. Ojciec zamieszkał na Hawajach. Po rozstaniu z Paulem matka przeniosła się z dziećmi do Toronto, przyjmując również obywatelstwo kanadyjskie, które Keanu zachował do dzisiaj. Patricia jeszcze kilka razy wychodziła za mąż. Każdy ślub łączył się ze zmianą miejsca zamieszkania. Jednym z ojczymów Keanu był promotor rockowy Robert.

niezatrzymywalna

Uczynków, abyśmy mogli służyć Bogu żywemu?”

Zarówno Czerwona Jałówka jak i ciała ofiar za grzech, których krew była wnoszona do Miejsca Najświętszego, były spalane w tym samym miejscu. W Liczb 19:1-5 czytamy o tym miejscu:

“I przemówił PAN do Mojżesza i Aarona tymi słowy: ‘Taki jest przepis prawa, w którym PAN nakazuje: Powiedz do synów izraelskich, niech przywiodą do ciebie jałówkę maści czerwonej, nietkniętą, która nie ma żadnej wady i na której jeszcze nie było jarzma. I dacie ją Eleazarowi kapłanowi, on zaś każe ją wyprowadzić poza obóz i zabić w swojej obecności. Eleazar kapłan.

Al Thomas Aniołowie Arleen Westerhof Barbie Breathitt Ben Peters Bill i Marsha Burns Bill Yount Bobby Conner Bob Jones Brian Simmons Catherine Brown Cathy Shepard-Wilhelm Chuck Pierce Cindy McGill Co mi w duszy gra David Herzog David Walters Doug Addison Eileen Fisher Francis Frangipane Garris Elkins James W. Goll Jeff Jansen Jill Austin JoAnn McFatter John Belt John L. Moore John Paul Jackson Julia Loren Kari Browning Kathie Walters Kathi Pelton Keith Miller Kim Clement Lars Enarson Mahesh i Bonnie Chavda Malina Zlatkova Matt Sorger Munday Martin Patricia King Paul Cox Paul Keith Davis Polecam Rick Joyner Rick Ridings Sandie Freed Theresa Phillips Tiffany Ann Lewis Uncategorized Victoria Boyson Wade Taylor Świadectwo

Grypa666's Blog

Lecz syjoniści angielscy i międzynarodowi mieli inne projekty. Pod przywództwem Chaima Weizmanna, używając swych wpływów w Białym Domu, doprowadzili do zaangażowania się USA w konflikt w Europie u boku Anglii. W zamian Anglicy mieli nagrodzić syjonistów Palestyną, wydartą pokonanemu Imperium Otomańskiemu.

Syjoniści, tacy jak Bernard Baruch, Louis Brandeis, Paul Warburg, Jacob Schiff i inni użyli swojego wpływu naWoodrowa Wilsona, człowieka z paroma szkieletami w szafie, których nie chciał zbytnio pokazywać. Prasa zrobiła z niemieckiego Kaisera i jego narodu spragnionych krwi „barbarzyńców”. W Niemczech syjoniści użyli swoich wpływów by rozsadzić kraj od środka. Efektem tego była klęska Imperiów : niemieckiego,.

Skull and Bones!! Czy tym razem też będą nękać manifestantów (a mówiła o tym między innymi telewizja w 2003 r.) ?? Skoro udało się zapobiec masowym szczepieniom toksycznymi szczepionkami (w trakcie fałszywej tzw. pandemii), to pozostaje mieć nadzieję, że illuminackie świnie nie zrobią z nas mięsa armatniego. Kto jeszcze nie widział niech zobaczy sobie wywiad z Aaronem Russo, który ujawnił plany illuminatów. Jeśli chodzi o takich Żydów jak Aaron Russo to bardzo ich lubię i szanuję:

Odpowiedz