O czym chcesz poczytać na blogach?

Aaron eckhart

` Życie niemal na pewno ma sens... - bloog.pl

Odwrotna do tej poprzedniej… Po raz kolejny doświadczyłam uczucia tzw. zauroczenia. Żałosne jest to, że ciągle trafiam na nieodpowiedni model i każdy twierdzi, że stawiam zbyt wysoko poprzeczkę (nie żeby to był jakiś Jude Law czy inny Aaron Eckhart) po prostu facet idealny, dzielący moją pasję… zwany „Młody Bóg” i to nie podlega dyskusji. Cóż, życie nie jest cudem, ewentualnie sypnie czasem czymś na zachętę, żeby człowiek do końca się nie ze.

dag-ny

Gra" nie zachwycił. I taka jest mniej więcej prawda. Ładnie on jest zrobiony, to fakt. I pięknie mord boiskowy jest uwznioślony, pokazany i wytłumaczony. I postaci są. I gwiazd cała drużyna: Al Pacino, Denise Quaid, Cameron Diaz, Jamie Foxx, Aaron Eckhart, a nawet Charlton Heston (jako aktor i Ben Hur). Ale tak mi się zdaje, że Oliver Stone zawsze robi filmy w tym samym celu: żeby pokazać, że życie to wojna. Czasem w dżungli, czasem w polityce, a czasem na boisku. I choćby nie wiem co, to.

just-a-momente - Onet.pl Blog

Godziny myśli uciekły gdzieś hen, hen... a potem nie pozostawało nic innego jak położyć się spać.
Catherina Zeta Jones i jakże piękny i interesujący człowiek Aaron Eckhart. Było muzycznie i było smakowicie. Wesoło i chwilowo trochę mniej. Jestem bardzo zadowolona z seansu.
Odprężona.

ozzyfeusz.blog

Sympatycznej i szczerej postaci. Ze starcia z nową materią wyszedł obronną ręką - skromny komisarz Gordon jest atutem filmu, zwłaszcza, że jest trzecim jego bohaterem!
 Mamy jeszcze postać prokuratora okręgowego Harveya Denta, graną przez Aarona Eckharta. Specyficzna to postać - niby zatwardziały prawnik i pogromca zła, ale bez problemu grozi człowiekowi pistoletem, a później stosunkowo szybko staje się żądnym zemsty desperatem.
 Film jest filmem akcji. I to widać. Bójki,.