O czym chcesz poczytać na blogach?

Aarhus

Most czy tunel pod Rospudą?

15 471 bialystok 34 skr poczt 13
www.dolinarospudy.blox.pl
Dyrektor GDDKiA w Białymstoku
Dotyczy : obwodnicy augustowa w ciagu Drogi krajowej nr8
Na podstawie ustawy o dostepie do informacji publicznej z 1999 oraz prawa ochrony srodowiska oraz ustawy o dostepiedo informacji o srodowisku oraz konwencjiz aarhus o udziale społeczeństwa w decyzjach dotyczacych srodowiska, proszeo udzielenie w terminie 14 dni odpowiedzi wraz z udostępnieniem dokumentów na nastepujące pytania:
1. na jakiej podstawie prawnej ( decyzje środowiskowe, pozwolenia na budowe 0 rospoczetow 2007 lub 2008 w ramach budowy obwodnicy augustowa w ciagu drogi krajowej nr 8 budowe drogi i wiaduktu na terenie objetym ochrona Natura 2000 9 co ma znamiona przestepstwa z art 186 i 188 kk)
2. na jakiej podstawie prawnej.

Visca el Barca !!!

Oglądać zwycięstwo naszych ulubieńców. To może być dopiero początek zwycięstw. W drużynie brakuje jeszcze Deco i zawodników kupionych przed sezonem: Thurama i Zambrotty.

Komentarzy: 0 Eto'o: "Laporta powinien dalej pracowac z nami" 2006-07-27 Samuel Eto’o podczas jednego z wywiadów podczas zgrupowania w duńskim Aarhus wstawił się za Joanem Laportą, byłym prezydentem klubu FC Barcelona.

„Laporta to wielki człowiek, bardzo dobrze mi się z nim współpracowało, chciałbym, żeby było tak dalej. Joan to najlepszy prezydent klubu, z jakim kiedykolwiek pracowałem. Nie chcę innego. To z nim tyle osiągnąłem i pragnę dalej wieńczyć sukcesy pod jego egidą. Razem chcemy dawać szczęście kibicom Azulgrany na całym świecie. ”-powiedział piłkarz z Afryki.

Odpowiedział tez na pytanie dziennikarzy związane z jego urlopem, który został przedłużony o tydzień. „Dzwoniłem do Franka.

georgesand.blog

W niczym jej to nie przeszkadza, żeby mnie postawic na nogi przed 8!

Na zewnątrz przed 9 jest szaro i buro. Gdzież ta Wiosna? Jadę do centrum - muszę dokonać kilku formalności na miescie przed naszym jutrzejszym wyjazdem. Wysiadam z autobusu i zastanawiam sie, dlaczego jest tak pusto wszedzie? Czyzby niedziela? Niee! Czwartek na pewno! Hmmm... juz wiem! Oświecona myślą, ze w Danii zycie handlarzy wszystkim, niczym i wszystkim i niczym naraz, rusza o 10, nie zdaje sobie sprawy, ze i poczta moze byc otwarta od 10... No jak pech od rana to pech! Ale co sie okazuje? Tak wazna instytucja, w Polsce czynna nawet i od 6 (!) w Aarhus otwiera swe drzwi o 9.30! Hura!
Miasto do 10 wyglada jak nie miasto. Spotkac kogoś na ulicy - szczęście nieopisane, sklepy pozamykane, ludzie krzatajacy sie, by zdażyc przgotowac nowa wystawe, nowe promocje. Prawie, ze pustka afrykańska.

Na Poczcie nie udaje mi sie nic zalatwic! No pieknie - włoczyłam sie po miescie, zeby sie dowiedziec, ze i tak musze isc do banku. A w tym przypadku juz nie ma zmiluj sie - od 10. to znaczy, że od 10.05 i ani minuty wczesniej.

Jade na zajecia. Slonce swieci mi w oczy i z filmu, który powinnien stac sie jednym z moich egzaminacyjnych punktów odniesien, nie.

Dolina Drwęcy

Samorządowe Kolegium Odwoławcze

w Toruniu

ul. Targowa 13/15

 

 

 

 

 

Na podstawie przepisów kodeksu postępowania administracyjnego niniejszym składam skargę na naruszające obowiązujące prawo , k.p.a, ustawę o planowaniu przestrzennym, konwencje z Aarhus

o udziale społeczeństwa w decyzjach dotyczących środowiska oraz ustawe prawo ochrony środowiska, konstytucje RP oraz art 231 k.k. nie kodeksowe postępowanie Wójta Gminy Golub- Dobrzyń Edwarda Dębca poprzez nie wydawanie decyzji administracyjnej od czasu mojego wniosku z dnia 23.06.2006 o uznanie za stronę w myslart 28 kpa we wszystkich decyzjach dotyczących “przygotowywanego planu zagospodarowania przestrzennego na obszarze wsi Kujawa” i wniosku 27.03.2008 na które nie dostałem odpowiedzi w postaci wydania decyzji administracyjnej (uznania za stronę wg.