O czym chcesz poczytać na blogach?

Aaliyah try again

Sping is going to come here, now, i can't understand my mind // AROUND-ME.blog.pl feat.Amanda Bynes - Crazy Life

[posted by Doma @ skomentuj (21)]


2005-09-14
I zaczęło się na dobre...Listening to: AAliyah, Try Again


No i się zaczęła znów szkoła. Naucczyciele, zadania domowe, praca...I potrwa to tak przez około 10 miesięcyu;( hm, co o tym myśleć narazie praktycznie nie wiem, bo to.

I'm waiting for you...

Jak kruche moze być ludzkie życie. Spójrzcie, ile gwiazd ginie przez nieumyślność ludzi:

1. 2Pac Shakur
2. Notorius B.I.G.
3. Kurt Cobain
4. Lisa LeftEye Lopes

5. Aaliyah!

Ta gwiazda...Dzisiejsza notka będzie jej poświęcona.

Aaliyah urodziła się 16 stycznia 1979 r. w Brooklynie (Nowy York).Jej pełne imię to Aaliyah Dana Haughton.Te hity przyniosły jej mnóstwo nominacji,m.in.do Grammy i Oscara.
Swoja pierwszą rolę zagrała w filmie "Romeo Must Die". Na ścieżce dźwiękowej do tego filmu znalazły się 4 jej utwory :"Try Again","Come Back In One Piece","Are You Feelin` Me" i "I Don`t Wanna".Aaliyah przyznała, że rola w filmie oraz nagrania soundtracku opóźniły jej prace nad nowym albumem. W lipcu 2000 piosenka "Try Again".:PAle mówię wam, jak ten R. się rozsiadł, a że te dwie sofy w kształcie kąta 45 stopni były połączone, to on miał jeszcze lepszy pretekst żeby się wlampiać. Jezu! Mój łokieć był celem do tryciania jego łokcia!

Wiecie co? Moje życie i tak jest spoko, pomimo tego, ze mówią na mnie Siwa, że mam parę kompleksów i jestem niezbyt grzeczna . Jednak zawsze znajdzie się mała iskierka.

| More Than A Woman|

Znajduje się wiele singli nagranych wraz z Timbalandem. Zdobyły one szcyty list przebojów. Między innymi: "We need a resolution", "More than a women", czy "Try agin". Potwierdzają one szczytową formę wokalistki, udoskonaloną Jej kokieteryjnym i zarazem anielskim głosem, oraz zmianę jaka dokonała się w Jej.Female R&B / Soul Single ("Rock The Boat");
2001 rok Nominacje: Best Female; Hottie Girl In Industry; Best Female R&B Vocal Perfomance ("Try Again"); Best Actress ("Romeo Must Die"); Best Breakthrough Performance - Female ("Romeo Must Die"); Favorite R&B Singer; Best Single ("Rock The boat"); Best.Spodnie opadające na biodra, oraz skąpe topy.) Gwiazda r'n'b rozwijała się bardzo artystycznie: "Nadal słucham Stevie'go Wondera i Sade, ale zwróciłam się troche ku stylom alternatywnym, do których przekonał mnie mój brat - Nine inch nails, Korn, Oasis." Jednak mimo oszałamiającego sukcesy Aaliyah została skromną, serdeczną i uśmiechniętą dziewczyną dla, której najważniejszą wartością pozaostała Rodzina.
Wprawdzie od wydania.

Aaliyah Forever In Our Hearts...Rest In Peace Baby Girl... - Onet.pl Blog

Że wszystko bardzo mi smakuje i cały czas się uśmiechać. Była to najgorsza randka w moim życiu."

O pracy:
"Moje życie toczy się w studiach. Jak nie w filmowym to nagraniowym. To bardzo męczący tryb życia, ale daje mi to dużo satysfakcji."
"Nie jestem artystką, ale interpretatorką cudzych tekstów. Śpiewam piosenki, które ktoś napisał, a na planie filmowym recytuję kwestie scenarzysty. Ale.

Nie będę tego dłużej znosić, nie dotkniesz mnie już nigdy więcej! Czuję, że osiągnęłam coś wspaniałego."

 

O piosence "I Care 4 U":

"Moja ulubiona piosenka z albumu AALIYAH? Trudno mi jakąś wybrać, bo kocham je wszystkie, ale jeżeli już muszę, to będzie to I Care 4 U, bo ta piosenka jest cudowna. Ma już 5 lat, Tim i Missy napisali ją, gdy skończyłam nagrywanie One.


Hot Like Fire


4 Page Letter


One In A Million Remix


One In A Million


If Your Girl Only Knew


The Thing I Like


At Your Best


Down With The Clique


Age Ain't Nothing But A Number


Back & ForthTeledyski Filmowe

Come Back In One Piece


Try Again


Are You That Somebody


Journey To The Past