O czym chcesz poczytać na blogach?

99 problems

vazell blog

Godzin porannych w night clubie. W dodatku jeszcze bardziej utwierdziłem sie w postanowieniu żę nie powinienem pić bo nic to nie daje ... Ehhh jest ciągle rzecz nad którą bardzo sie zastanawiam ale nie będę o niej mówił tutaj. jest to bardzo dla mnie trudne ale możę jakos z Tego wybrnę... zapraszam do komentowania papa
skomentuj (7)
2005-02-24 12:17:19 >> 99 Problems

Luuuuudzie kurde ile ja mam problemów.... same wychodzą jak grzyby po deszczu ... hmmmmmmmmmmmmmm co tu by zrobić by zniknęły ma ktoś jakiś pomysł? a tak wogóle to jestem misztrzem w robieniu koktajli :):):) aleeeeee o tym kiedy indziej. papa :)
skomentuj (4)
2005-02-25 22:03:39 >> ////

Na chuj ja pisze te notki skoro i tak nikt ich.

Pierdolone życie - rzygam Tobą!

Przyciemnione światło znaczyło by koniec basenu. A głośniki cicho grały by ten trance. I pewnie pływałbym na plecach patrząc na księżyc i gwiazdy. I podziwiałbym, jak to wszystko jest piękne.

Kiedyś łapałem się na tym, że zwracam uwagę na szczegóły. Teraz łapię się na tym, że czasem nie zwracam na nie uwagi.

skomentuj (1)
2010-07-03 00:31:56
Another 99 problems.

Kurwa.
Jestem palantem, egoistą, kretynem, narcyzem i chuj wie jeszcze czym.
Coś jeszcze?

skomentuj (2)

black then white are all I see
SOMETIMES
Tak, sometimes I feel like screaming, ale dlaczego tak się dzieje? Przecież życie to surfing, więc nie bój się fal. Czaisz? Groove is on. Ja zaśpewam I'm your Venus, I'm your fire niczym song for the lovers. Ale już trudniej usłyszeć, nawet w oddali, że she's makeing me glorious, albo you realy are my ecstasy. Mimo wszystko parle moi. I co z tego, że 99 problems miesza się z moimi points of authority i czuje się niczym numb? Powiem tylko powodzenia, nie dziekuje bo nie muszę. Let there be rock i do przodu. Choć jestem one step closer to i tak journey to jah jest długa. Zatem zaspiewajmy cos optymistycznego, tak żeby białe misie nie płakały. To ostatni raz, bo co ze mnie za cornfalke girl. Zatem entre dos tierras bo przeciez this is the.

pzydek

pzydek

Just another WordPress.com site

Top 100 singli 2000-09 (10-1)

Skomentuj »

10. Jay-Z – 99 Problems
Mógłbym w sumie przerobić pewną frazę którą wykrzykuje wykonawca, ale akurat to robi KAŻDY. Tak więc tylko wspomnę, iż nie warto porywać się na cover tak dobrego utworu, skoro brak ci umiejętności.

9. Britney Spears – Toxic
Ten utwór.

I'm Still Real Frajer... - czyli kariera frajera w kraju pełnym frajerów

Ławce na Gaju...pokminili o babachi 3letnich związkach z nimi (i MżaWa i Andy juz prawie 3 lata...Mżawa już)...i poszliśmy w chacjente lulu...ajjj...nie chce mi się już nic...chce pare milionów Euro na koncie yup yup...A GBS lekko podkurwil telefonową-relacją na żywo...z Jay Z którego fanem nie jestem i nie byłem (oprócz pojedyńczych kawałków)...cyt: "I'Ve got 99 Problems Twój stary and bitch..."...yupyup...dobranoc...:)...nie nie Kotara chuju z niezamykającym się ryjem nie idę...na piwo ajjj...?...Im Still Like You...:)Kotara...MArysia :(tęskniem :*******....Andy to chuj a Qrak parchiarz klato-krzywus...Mellos frajer z wichury...a Mariusz ma duży łeb...Andy spąc Piaście :D...muaaaa Maryśku....
...Night...

I'm waiting for you...

Gali MTV Video Music Awards najwięcej nagród - po cztery - zgarnęli OutKast i Jay-Z.

Andre i Big Boi triumfowali w kategoriach: Najlepszy Teledysk ("Hey, Ya", oczywiście), Najlepszy Teledysk Hiphopowy, Najlepsze Efekty Specjalne i Najlepsze Efekty Artystyczne.

Jay-Z swoje cztery statuetki przedstawiające człowieka na księżycu zdobył dzięki klipowi "99 Problems" za: Najlepszy Teledysk Rap, Najlepsza Reżyseria, Najlepszy Montaż i Najlepsze Zdjęcia.

Trzy nagrody - za klip do "It's My Life" - zdobyli No Doubt (Najlepszy Teledysk Zespołu, Najlepszy Teledysk Pop).

Żródło- Mtv.pl

Ok, słuchajcie, nie wiem, jakto będzie z dalszym prowadzeniem bloga, bo nie wiem, czy będę mogła jakoś pisac notki..