O czym chcesz poczytać na blogach?

7 zip

TRAOD 2 - Nasty's story - bloog.pl

           

Dochodziła dopiero godzina 6. Ulice Biblione były jeszcze puste. Kurtis plątał się bez celu, bo też nie miał pojęcia, gdzie dokładniej szukać. Około 7, gdy był na plaży, usłyszał w słuchawce zaspany głos:

Fortunę na takie ekskluzywne noclegi. W końcu mają zamiar siedzieć cały czas w takim lokalu, czy zwiedzać?

-Przekaż Larze, że nieźle się spisała – powiedział Kurtis do słuchawki, kiedy już wyjął i umocował cały zestaw. Jeszcze raz rozejrzał się po pokoju tak, aby Zip mógł dokładniej zobaczyć z

{ PHOTOSHOOTS } the best of stars photo gallery - Onet.pl Blog

Macie tam moje gg blogowe, ale korzystajcie z niego z umiarem - za wszelkie spamy, reklamy i inne duperele blokuję. Piszcie w razie jakichś pytań itp.

Włączyłam opcję komentowania dla zalogowanych. Informuję, że wszystkich spamujących blokuję od tej pory, więc żeby potem nie było, że nie wiedzieliście. Mam dość spamu! Z kolei są osoby, które krytykują coś, a adresu nie podają, podpisują się z tyldą itp więc chciałabym wiedzieć komu coś tu nie pasuje ;] Zastanawiałam się też nad wyłączeniem komentowania całkowicie, ale wolę żebyście dawali propozycje tu niż zasypywali mnie nimi np. na.

Takie jedno zadanie z fizyki i to z trapezem. Taak.. Dlatego jeszcze raz przepraszam, ale nie mam zbytnio czasu na komentowanie. I tak dobrze, że jakoś znajduję czas na prowadzenie blogów.

 

Vanities
35 komentarzy

  

D o w n l o a d .rar

D o w n l o a d .zip

Vanities

...ŻyCiE jEsT tEaTrEm a Ty jEsTeŚ aKtoReM WiEc zAgRaJ jAk nAjLePiEj sWoJa wYmArZoNą rOLe...

!! cmokaSSss ci w buźke kochanie!!

Magjuś dziekuje za friend's 4ever za to ze zawsze jestes ze mną, w chwilach słabości i radośći! Tobie tez cmokass w pysia:*skomentuj (3) --> CiO tAq mAuO ?? WiĘcEj PrOsZe :P:P
dNiA -> 2003-06-13 -> o gOdZiNcE -> 11:23:27 >> eMce 2003;p

Tak to sie teraz mowi, kazdy sie w swych myślach gubi i nie ważne czy to kocha czy lubi.

 Coraz wiecej ludzi narkotykami sie bawi i z niczym se nie radzi.

 Qrwa dzieciak nie bierz tego złego przykładu lepiej posłuchaj naszego hip hopowego podkladu.

.Że nadal kocha. Sielanka długo nie trwała. Chciał się odegrać! Ja też święta nie jestem, bo pierwsza doprowadziłam do rozpadu tego związku, ale starałam się z całych sił naprawić swój błąd - to nie docenił. Zraniłeś mnie i moje uczucia ale też dużo nauczyłeś i teraz ja też wiem jak to boli... Ale ZiP to ZiP pamiętaj! Ale koniec już tego tematu.

 Aby zapomnieć o tym co się stało, wybrałam się z koleżankami i kolegami na impreze do pewnej osoby. Niestety okazało się że ta pewna osoba źle się czuje i odwołuje zaproszenie (co na następny dzien okazało się wielką ściemą, bo impreza.

Gdy otwierasz drzwi tajemnicy ..... - bloog.pl

L : Ale to nie znaczy że musiałeś mi mieszać w pamięci !
M : No ale bez tego byś nas pamiętała , a jakbyś tylko go ( tu wskazał na Zipa ) zobaczyła to odrazu być zaczeła rzucać sie mu na szyje krzycząc " Zip ! Zip ! Braciszku ! - próbował udawać moje zachowanie i głos . PRÓBOWAŁ. Odrazu dostał za to w łeb ( ode mnie oczywiście ) i schował sie za Zipa jak dziecko za mamą
M : Ona jest niebezpieczna !.


seksownych owieczek,
zboczonych królików,
pyszności w koszyku.
A przede wszystkim
mokrego ubrania,
w dniu wilekiego lania. xD

Dla wszytkich komentujących i czytających : WESOŁEGO JAJKA xD

Ps. Sory za błędyPodziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,329395273,trackback

komentarze (9) | dodaj.

Teraz piszę i zagłębiam się w tą ciszę...

Hehe i nawet Niedźwiedź przyszedł (jak go ostatnio widziałam to było z nim źle;D elo % ;D)... ehh... jutro znowu do lekarza, tym razem na 8:10 i potem do sQl na lekcje;/ blech... już czekam bez kitu na sobotę, bo przyjedzie chyba Thhomas ;))))))))) yeah! ;] i wtedy jedziemy do Gdyni do Alex’a i Młodego (pozdro 600, pozdro 600... ;D)! Ale nawet jaki Thhomas nie przyjedzie to ja i tak jade, bo będzie beka;D Wraca mi już humor;D Już tylko jutro do lekarza i mam nadzieję, że spokój! Aaaa i Barbie na całe szczęście została w starej szkole! Uff... to chyba ja bym sobie tego nie.Bloga. Nawet nie wiecie jak mi się miło zrobiło gdy NothingHill wpisał mnie do linkooof jako jedną z perełek ;) To było naprawdę miłe;) Dlatego chce każdemu z was i wszystkim z osobna podziękować za to, że wypełniacie te pustki w moim parszywym życiu! Dzięki:*

Uśmiechy ;) : dla wszyskich zippooof ;];]
Napisała Mysza dnia 2003-09-07 13:56:04 | skomentuj! (13)

kim jest Zip?

+ Zip skład! Zet I Pe! +

no własnie! Czy TY jesteś zipem? Ehh... Kto to jest zip? Zip to:

-> ziomal, z którym pożesz iść na piwo ;D

Sims2 Kody Sztuczki Triki - Onet.pl Blog

Było. Jej siostra długo płakała aż w następną noc opuściła (wyprowadziła się) z Sunset Valley i już nikt jej więcej nie zobaczył.

Przejdźmy do następnego tematu. Dam wam w prezencie kilka nowych ubrań i fryzór (w większości) do pobrania do The Sims2.
http://www.simplystyling.de/Zips%20Hair/Jopelouishairblond1.zip
http://www.simplystyling.de/Zips%20Hair/Suza_Rose1_Black.zip
http://www.simplystyling.de/Zips%20Accessoires/Suza_bangles08.zip
Ubrania codzienne:http://www.simplystyling.de/Zips%20YA%20Casual/Jopeyoungadultday4new.zip
http://www.simplystyling.de/Zips%20YA%20Casual/Jopeyoungadultday7new.zip