O czym chcesz poczytać na blogach?

7 cudów świata

Nasza historia jeszcze się nie kończy. Dopóki będę żył, ona będzię żyć we mnie. Razem będziemy tworzyć naszą historię... - Onet.pl Blog

kiciak
12 Bo zwycięzcą jest każdy ;)
Rozdział 20. "Dla mnie to Ty jesteś najważniejszym cudem świata..."
- szepnęła z zachwytem. Mocniej objąłem jej drobne ciało ramieniem. W milczeniu wpatrywaliśmy się w coraz ciemniejsze słońce.
- Kiedyś powiedziałaś, że chciałabyś zobaczyć jeden z cudów świata - przerwałem milczenie. - Wiem, że Austria nie należy do jednych z nich... - poczułem jej poruszające się od chichotu ciało. - ale to zaćmienie chyba można zaliczyć do cudów,.
Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
kiciak(treść i ilustracje);
 

Szymon w Peru

Peruwiańczyków (albo wręcz przeciwnie) to wchodź na http://www.new7wonders.com i głosuj. Nie zastanawiaj się za długo bo zostało tylko jakieś 27 godzin. Głosuje się wybierając siedem spośród 21 cudów.

I jeszcze zdjęcie, na wypadek gdyby ktoś nie kojarzył

Na stronce jest takie samo tylko bez lam.

***

Na końcu muszę dodać, że.

Przyzwoity turysta musi je zobaczyć. Inaczej się nie da. To tak jakby przyjechać do Polski i do Krakowa nie zaglądnąć.

Duma Peru jest kandydatem na jeden z nowych 7 cudów świata i od kilku miesięcy całe Peru żyje wyborami. Przy nich Euro 2012 to II liga. Do rozstrzygnięcia zostało bardzo niewiele, bo jakieś 24 godziny. Od jakiegoś czasu dochodzą mnie głosy zza And:.

• z toba •

1 2

"bo to pysia jest tym 8 cudem" 2009-09-01 07:43:46

8 cud świata już wstał..8 cud świata nie może spać bo mamuśka się plącze po domu,szykuje się do roboty, tak samo brat. wczoraj się trochę popiło;) 8 cud ledwo do domu doszedł hehe i teraz boli.

Ok.
8 cud świata idzie dzisiaj do pana Y :) w zasadzie do teściów bo wyjechali gdzieś tam..prościej mówiąc Pysia idzie do Misia:) tak zawsze mówimy:) tak samo jak zawsze mi mówi że nie ma 7 cudów świata tylko jest ich 8 bo ja jestem tym jego 8 cudem. I nie daje sobie przetłumaczyc jak mu mówię że źle gada;)

skomentuj (1)
Haha. Pan Y usnal kolo polnocy, ja aby sie troche dzemnelam,wolalam patrzec jak spi slodko:) O 3 mi szajba odbila i go obudzilam:D Nie stawial oporu hihi I tym sposobem nadeszla 5.Znowu poszliśmy spać...O 7 pobudka,pod prysznic i o 8 wyjazd. Zrobiłam mu malinke! haha Rano zauwazylam, nawet nie pamietam kiedy i jak to sie stalo bo napewno to bylo nie chcacy, tylko ciekawe co bedzie jak żona zobaczy 0_o.

Blog basia2993

Notki
A TErAz SiEdEm CuDóW ŚwIATa! 2010-05-25
Główki szpilki, to autostrada biegnąca z Ziemi na księżyc pokryta takimi główkami miałaby aż 10 km szerokości. 

Komentarzy: 0 Oto ikilka fotek z naszego kraju i świata po wielkich powodziach, które ostatnio nas odwiedziły!! Segmentów nazywanych płytami tektonicznymi, które przez miliony lat przesuwają się względem siebie, co prowadzi do znacznej zmiany położenia kontynentów w czasie. Powierzchnię w 70,8% zajmuje woda wszechoceanu zawarta w morzach i oceanach; pozostałe 29,2% stanowią kontynenty i wyspy. Niezbędnej do życia na Ziemi wody w stanie ciekłym nie wykryto na powierzchni innych ciał.

w i t c h - e n e r g y . b l o g . o n e t . p l * z a p r a s z a * - Onet.pl Blog

Statystyka
Odwiedziny: 25872
Komentarze 2182
Czyli napełniać radością. Nie znosi bylejakości i dązy do doskonałości. jest uczuciowa , ale wymagająca.
Alicja- imię pochodzi od greckiego słowa ,,aletheia''- prawda . Alicje są ciekawe świata i rozsądne. Wierzą tylko własnemu doświadczeniu.

Ziołologia- Rumianek
Właściwości lecnzicze rumianku były znane 2000 lat p.n.e w Asyrii i Babilonii. Starożytni Egipcjanie.Statua z brązu, stojąca u wybrzeży greckiej wyspy Rodos.  Wznosiła się nad wejściem do portu, a wpływające statki musiały przepływać między jej nogami. Uważana jest za jeden z siedmiu cudów świata, chociaż jej żywot był wyjątkowo krótki. Stała zaledwie 50 lat, a potem runęła podczas trzęsienia ziemi.

Nudny żywot badacza

Którzy naukowcy najbardziej sie nudzą?.

You're the only reason. - Onet.pl Blog

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
uśka(treść i ilustracje);
 
Przyjdzie mi na myśl, być może będzie drugą.. Jednak może ja wcale nie chcę zapomnieć. Nie chcę! Jak mogę zapomnieć kogoś kto był całym moim życiem? Jak mogę zapomnieć swoją własną listę cudów świata, którą stworzyłem? Zajęłaś wszystkie siedem pozycji, Oli. Chciałbym Cię z powrotem. Chciałabym Cię. Z każdą wadą, z każdym złym nałogiem i.