O czym chcesz poczytać na blogach?

6th form

gohanka.blog.pl

To, co niby radość mi nieść powinno, to, co niby satysfakcję mi sprawiać by mogło, ale w kontekście mojego własnego niedowidzenia nawet bez, kwitnący teraz tak pięknie, sensu ukazać nie jest w stanie.
Liczę więc na upływ dni, jestem otwarta na ile to możliwe i czekam. Jeden by rzekł: daję czasowi czas, inny: gram na zwłokę. Obie formy mimo, że o podobnym przekazie, to jednak z zupełnie rożnych biegunów wypowiedziane . Czekam, nie „hurraoptymisuję” i nie „okurdobijam”. Tylko męczę się szybko i zupełnie nie mam siły i pomysłu, gdzie szukać.
Liczę więc na upływ dni, jestem otwarta na ile to możliwe i czekam. Może przyjdzie z zewnątrz,.

Przeszedł, już było go wystarczająco dużo, by się najeść. Klatkuję się, bo uświadamiam sobie, że nie mogę emocji przelewać. Nie chodzi już o samo tych emocji istnienie, ale o niemożliwość ich przelewania. I ogromną ku temu potrzebę. Przygarbiam się, przykurczam, czasem jeszcze wstrząśnie mną jakieś docierające uświadomienie, powiem na głos lub w głowie: kurwa.
Izolacja do tego stopnia, że tylko wspomnienie chwil trzyma mnie jeszcze przy Was. Was wszystkich. Ogółem ludzi. Bo wiem, że jeszcze może być lepiej.
Póki co nie jest.
Smutny smutek.

Ps. Jeżeli okaże się, że mam raka macicy, to zwalę wszystko na hormony.

AND I SWEAR THAT I DON'T HAVE A GUN

|| IT'S EASY TO FALL IF YOU CAN'T STAND ON YOUR OWN FUCKING FEET ||

do dziś nie wiedziałam, że można nabić sobie nie tylko siniaka, ale i guza na udzie. teraz jestem bogatsza o tą wiedzę, a jak wiadomo wiedza czasem boli. kolega postury naszego farbenowego mikołaja odpowiednio przyłożył się, aby pomóc mi ją zdobyć :]

6th Grand International Wushu Festival. "masz ślady po otarciach? ...o podium". eh... w iście tygrysi sposób zmodyfikowałam formę ręczną - pod koniec straciłam równowagę i podparłam się pazurami o ziemię. tym sposobem medal przeleciał mi koło nosa. w drugiej kategorii - formy tradycyjne z brobią długą - zabrakło mi 0.01 punkta do III miejca. i jak ja mam się nie wkurwiać, co?

kiedyś wydawało mi się, że egoizm też ma swoje granice. widać wiele.

Naukowe Koło Kulturoznawców

(ang. gender identity) albo tożsamość płci rozumie się psychologiczną, kulturową płeć – gender, z którą jednostka się identyfikuje. Kulturowo i społecznie zdeterminowane wyobrażenie własnej osoby – koncepcja samej lub samego siebie – jako kobiety (dziewczyny) lub mężczyzny (chłopca). Jest to forma tożsamości społecznej. U większości ludzi tożsamość płciowa jest zgodna z fizycznymi cechami płciowymi. Jest ona tożsamością jednej z ról płci, która zaczyna się kształtować w okresie wczesnodziecięcym, kiedy to jednostka uczy się dostrzegać i odpowiadać na kierowane pod jej adresem społeczne oczekiwania. Osoby, u których taka.

  • Write comment
  • Komentarze RSS
  • Trackback ( 0 )
  • Komentarze ( 1 )
    • Martyna Friedla
    • Luty 6th, 2011
    • REPLY

Wyjechana

Smierdzacej sutanny, apatii i alienacji politycznej oraz rozbitego obrazu rodziny nukleranej przy mocno wdrukowanej potrzebie powiekszania gatunku nawet w warunkach ekstremalnych ? Wyjedz!Pragne podkreslic ze opinie wyrazone w poradniku sa mocno subiektywne i nie gwarantuja oczekiwanych rezultatow a wyrazone sa na bazie prawa do wolnej wypowiedzi w obrebie formy ktorej ufoglowe ACTA raczej nie dosiegnie a jesli nawet to kij im w mycke!Zakladam takze ze pisze dla tych, ktorym brak dobrze platnej pracy pozwalajacej na godne zycie w kraju buraka spedza sen z powiek.

Sama potrzeba wyjechania to nie wszystko. Tak praktycznie to sa dwie rzeczy, bez posiadania ktorych bedziesz nadal tkwic w szponach Wielkiego.

Kondycji redakcyjnej:

www.londynek.net i elondyn.co.uk

Transport:
www.tfl.gov.uk (Londyn)
www.thetrainline.co.uk
nationalexpress.co.uk

Mieszkania:
www.spareroom.co.uk
www.gumtree.com (takze praca)
www.easyrrommate.com

Warto czasem zajrzec na ogloszenia w gazecie Loot (Londyn) a jesli razniej jest wam zatrzymac sie posrod rodakow powyzej wymienione portale maja specjalne dzialy poswiecone mieszkaniom.

W nastepnym poscie bedzie o poszukiwaniu pracy. Inspiracja niech pozostanie cytat zaslyszany dzis w Tesco:

Chaz – You gonna get a job then?
Daz – Don’t need to mate
Chaz – How come?
Daz – wife’s expecting the 6th child.

cdn soon.

* cytat z Nonsensopedii (w linkach)