O czym chcesz poczytać na blogach?

6 weidera

Zdrowe odchudzanie

A6w – aerobiczna 6 Weidera

Posted by zdroweodchudzanie w dniu Październik 20, 2009

A6waerobiczna 6 Weidera jest zestawem ćwiczeń mięśni brzucha, których głównym celem jest spalenie zalegającej w jego okolicach tkanki tłuszczowej oraz wzmocnienie poszczególnych partii. Ćwiczenia wchodzące w skład programu aerobicznej 6 weidera wykonuje się w taki.

50 kilo... tyle będę ważyć... - bloog.pl

Na wagę nie wchodzę, bo się boję ;(  

Dziś zjadłam duuuużo za dużo, więc wypiłam 4 herbatki przeczyszczające! Nie mogę teraz przerywać diety albo zmniejszyć jej rygoru, dlatego że widzę już efekty! Naprawdę widzę efekty! Bardzo się cieszę z tego powodu! Od drugiego dnia zaczęłam robić 6 weidera, ale sądziłam że to gucio da! Na szczęście baaaardzo się pomyliłam!

Rozkazuję wszystkim robić 6 weidera!!!  :D Dziewczyny, naprawdę warto!!! To jest znakomity sposób na pozbycie się jakichkolwiek kompleksów związanych z brzuchem!  Od razu lojalnie uprzedzam, że już w drugim dniu (z 42.

Walka z Samym Sobą


Komentarzy: 0 Dzień trzeci 2011-09-04 Kolejny dzień ćwiczeń. Dzisiaj jednak tylko zrobiłem 6 weidera.

Po kąpieli około południa zważyłem się.

79.4 kg.
Podbudowujące.

Przejechałem 3 kilometry rowerem. Pozwoliłem sobie później na ponad litr nestea, 2 tosty i bułkę czosnkową. Później jeszcze 5 kilometrów rowerem.

Na szczęście nie zaszkodziło mi.

Wieczorem.

odchudzam się

i znowu się obżarłam jak głupia. chińszczyzny tym razem. nie wiem ile mogło miec kalorii. ale pyszne było. sprubuję to spalic. jak nie dzis to jutro.

no i dzis w takim razie tez juz liczenie nie ma sensu. bo na pewno bedzie ponad 1500, no ale trudno. chińszczyzna była silniejsza niż ja.

chyba jednak za dobrze gotuję :P

17:38, blondyna2005
Link Komentarze (5) »

zupa ogórkowa (200), witaminy (60/dziennie)

=260 (974)

W okolicy 90/60 puls koło 50. samo jest to niegroźne, no ale z innymi objawami może byc. nie wiem czy ja mam te inne objawy. lekarz mnie uspokoji w kazdym razie. pozatym zaszczepię sie na grypę i zważę, bo z moją wagą jest chyba coś nie tak. w ośrodku muszą miec dobrą prawda?

10:15, blondyna2005
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 02 października 2005

kawa (bez niczego), orzechy (300), tymbark fit (100)

=400 (1061)

szóstka Weidera dzień

andziab1207

O mnie
Zobacz mój profil
Notki
MOJA 6 WEIDERA 2011-08-08
DZIEN 5
Weekend w pracy 12 godzin w sobote i 12 godzin w niedziele, ale cwiczenia i tak musialy byc! Moj maz patrzy na mnie i kreci glowa, hehe. A ja pierwsze co jak przyszlam do domu to przywitalam sie z dziecmi i juz lezalam na dywanie i cwiczylam ;) Nie moge.

Depilacja laserowa i nie tylko

Czy chcesz mieć idealny brzuch?

Autor: kosmetykalaserowa Data: Listopad 14, 2011

  • In: uroda
  • Comment!

Dla wielu Pań jest to wręcz pytanie retoryczne. Wiele z nich marzy, bowiem o zgrabnym i wyćwiczonym brzuchu. Faktycznie tak zwane “boczki” i odkładający się tłuszczyk nie działa pozytywnie, ani na nasze zdrowie, ani na nasze samopoczucie.

Jest wiele skutecznych ćwiczeń z których wszystkie bazują na systematyczności. Jednym z tych, który przynosi najlepsze rezultaty jest Aerobiczna Szóstka Weidera. Ten program cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Dzięki niemu nie tylko spalamy tłuszcz, ale także pięknie rzeźbimy mięśnie brzucha.

Jak sama nazwa wskazuje ćwiczeń w cyklu jest sześć, natomiast cały cykl ćwiczeń trwa sześć tygodni (42 dni). Wymaga to cierpliwości i poświęcenia ze względu na to, że ćwiczyć musimy codziennie. Jest dopuszczana przerwa trwająca nie dłużej niż jeden dzień. Regularność polega także na tym, aby cykle powtarzać o określonej porze na przykład rano. Gwarancją sukcesu są codzienne ćwiczenia, ale także ilość powtórzeń, która ciągle się zwiększa. Między poszczególnymi skłonami nie ma żadnych.

I serc szkoda co nie mają oparcia - bloog.pl

Mam tyle możliwości... Codziennie moge wstawać rano i robić pyszne sniadanie, ćwiczyć, rozmawic z A. jest tyle rzeczy które sa naprawde cudne, a większość ludzi docenia je dopiero wtedy gdy je traci!
Mówisz, że ćwiczysz? Może to słomiany zapał?
No myślę, że raczej nie... robie tego Weidera i obiecuję sobie, że bede krzyczeć z bólu, płakać ale zrobie te ćwiczenia i sam się przekonam czy daja one pożądany efekt :)
Czy Ty aby nie przesadzasz? Bol, płacz?
To tylko ciało, a chodzi o to by wygrać w środku ze swoją psychiką, jesli wygrasz to powiesz sobie że to zrobisz.W końcowy okresie programu (piąty, szósty tydzień) należy zwrócić szczególną uwagę na to by całościowy trening dzienny nie przekroczył 25min. W przypadku takiego zagrożenia należy skracać do minimum ruch w czasie powtórzeń, powtórzeń nie moment zatrzymania 2-3 sek. W momencie napięcia maksymalnego.
Cykl ćwiczeniowy obejmuje wykonywanie 6-ciu ćwiczeń jako jednej serii. Jednak ilość serii i powtórzeń w seriach zmienia się w miarę upływu dni realizacji całego programu.

UWAGA!!! Gwarancją całego sukcesu, czyli otrzymanie po sześciu tygodniach wymaganego efektu jest dokładne wykonywanie wszystkich ćwiczeń i bezwzględne ćwiczenie każdego dnia od chwili rozpoczęcia programu..