O czym chcesz poczytać na blogach?

5th element

kahuna

Jechałem autem. Był ogromny korek.Wysiadłem i postanowiłem iść. Znalazłem się u stóp wzniesienia. Na górze była droga. Wiedziałem, że muszę się tam dostać. Wybrałem najkrótszą drogę. Zacząłem się wspinać. Skała była całkowicie pionowa i gładka. Co jakiś czas jakby wtopione w skały były elementy siatki z ogrodzenia. Mam lęk wysokości ale wtedy się nie bałem. [...]

Najnowsze notki

 • Kładka nad torami
 • Ucieczka przed czarnym BMW
 • Rozmowy z kolegą i pociąg do transcendencji
 • Babcia, boisko i opuszczony peron
 • Obóz koncentracyjny
 • Znów woda
 • Czysta woda

NIEDZIELNE OBIADY i nie tylko

Wiem,  to nie jest atrakcyjne i sexy, takie zimowe obiady, comfort food, kalorie i zwykłość. Ale ta zwykłość, mimo wszystko, ma w sobie coś.

Dzisiejszy obiad robili rodzice. Składał się z czterech prostych rzeczy:

- czystego rosołu,
- serników,
- żeberek
- kiszonych ogórków.

Kluczowym elementem są serniki. Na pewno przyrządza się je w różnych regionach Polski, ale nie wiem, czy [...]

Wciąż się gotuje i zajada; brak tylko czasu, aby to na bieżąco rejestrować. Od ostatnich wiadomości odbyło się kilka obiadów i kolacji z nowymi daniami (spaghetti z klopsikami, spaghetti aglio olio & peperoncino, pęczak z łososiem – tak!, tarta z gruszkami i gorgonzolą), ale żadne nie zostało sfotografowane. Ugotuję jeszcze [...]

Najnowsze notki

 • Obiad 29 – serrniki!
 • Obiad 28 – Crêpes Suzette
 • Obiad 27 – dynia i mielone
 • Obiad 26 – jesień, a więc kapusta…

Blog DJ'a Maxa - Onet.pl Blog

Ja o sobie...

DJ Max
Witajcie.
Jestem Masta DJ Max, założyciel tego bloga, oraz jego władca. Jeśliby dobrze popatrzeć to można dojść do wniosku, że praktycznie każdy element tego bloga jest efektem mojej pracy. Nie cierpię kopiowania z innych blogów... Można więc powiedzieć, że blog ten jest spersonalizowany xD

Urodziłem się w Zgorzelcu, 18.4.1988. Mieszkałem tam aż do 1995 roku, kiedy to przeprowadziłem się do Bornego Sulinowa. Wróciłem stamtąd do Zgorzelca w 2002, a w 2005 wyjechałem do anglii. Mieszkam tutaj do dzisiaj.

.
Interchange i autobusem do niej na chatę. Tam się okazało ze już wszystko w porządku. Trochę posiedzieliśmy, bo ona zdecydowała się zadzwonić do Mamy w Portugalii. Trochę z jej starym pogadałem... przede wszystkim zaimponowała mi ściana z wyróżnieniami, certyfikatami i takimi tam. Sporo też figurek mieli bo jej tata jej instruktorem TaekWonDo. (chyba tak się to pisze...) 5th Dan czy coś... Potem wyszliśmy z jej chaty, trochę pochodziliśmy, odprowadziłem ją do domu i wruciłem, na chatę.

Generalnie to dowiedziałem się o niej parę rzeczy, których nigdy bym nie chciał wiedzieć. :-] Nie no przesadzam... ale faaajnie było :-] Nie wiem jak jutro będzie, ale pewnie wporzo :-] Narta.

DJ Max

Ps. jak napisałem taką długą notkę to.

Świat z mojego punktu widzenia

Prezentujący nowe modele samochodów i inne zagadnienia związane z motoryzacją, jak bezpieczeństwo na drodze. Wielki wzrost oglądalności Top Gear nastąpił na początku lat 90., kiedy program zaczął być prowadzony przez Jeremy'ego Clarksona i zmienił profil na kontrowersyjny magazyn dla miłośników sportowej i dającej przyjemność jazdy oraz supersamochodów, z elementami show. Obok Clarksona program prowadzili wówczas Quentin Willson i kierowcy wyścigowi Tiff Needell oraz Vicki Butler-Henderson.

Pomimo ciągłej krytyki profil programu nadal prezentuje pasję do samochodów oraz krytykę przepisów i ludzi starających się restrykcjonować pojazdy i odbierać tym samym przyjemność płynącą z ich prowadzenia,.Sprawił, że w połowie lat 90. inne brytyjskie programy motoryzacyjne zaczęły imitować jego format (jak Driven lub Pulling Power). Jednakże bez telewizyjnej osobowości Clarksona widownia programu spadła z 6 do poniżej 3 milionów. W 2002 BBC zdecydowała zakończyć program, w następstwie czego jego prezenterzy przeszli do brytyjskiego kanału 5 telewizji, prowadząc tam program 5th Gear.

Top Gear powrócił na antenę BBC wraz z Jeremym Clarksonem, który z producentem Andy Wilmanem opracował nowy format programu. Obecnymi prezenterami są Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May. Obecnie program kręcony jest w studio w Dunsfold Park w Surrey z udziałem stojącej wokół prezenterów publiczności. Stałym elementem programu.