O czym chcesz poczytać na blogach?

450d canon

Moja Fotografia - Onet.pl Blog

, krajobrazowe , makro. Do portretów jak na razie się nie tykam .
Moja historia z fotografią jest przypadkowa. Pewnego dnia wzięłam aparat taty i wyszłam do ogrodu.
I polubiłam to . Sama nie potrafię wytłumaczyć czemu :D
Może coś o moim sprzęcie :Aparat : Canon Eos 450D
Obiektywy : 18-55 EF-S 18-55 mm IS
                  CANON EF-S 55-250 mm f/4-5.6 IS
Dodatki :  Pierścienie pośrednie makro AUTO Canon EF / EF-S

+ jakiś tani statyw. tani , ale wystarczający ;)


Za jakiś czas.

aparaty fotograficzne

Ujęcia. Podczas ustawiania ostrości można przybliżyć szczegół na wyświetlaczu nawet 10 krotnie. Podczas sesji studyjnej można korzystać ze zdalnego trybu Live View, podłączając aparat do komputera i komponując ujęcia na ekranie, za pomocą dostarczonego w zestawie handlowym oprogramowania.

Niskie szumy przy wysokich czułościach są od lat wizytówką lustrzanek Canona. W EOS 450D zakres czułości wynosi od 100 do 1600 ISO. Canon uwzględnił także prośby wielu użytkowników i 450D stale pokazuje (w wizjerze) informację o wybranym ekwiwalencie czułości. Dostępna jest także bardzo wygodna funkcja Auto ISO (w zakresie od 100 do 800). Liczne zaawansowane funkcje umożliwiają optymalizowanie jakości zdjęć wykonywanych w różnych sytuacjach..

Porady fotograficzne, jak fotografować ?

Po przekroczeniu gwarantowanego progu. Jednak wtedy nigdy nie wiadomo kiedy się zepsuje, bo może to nastąpić w każdej chwili. Warto to sprawdzić, aby wiedzieć na ile jeszcze możemy sobie pozwolić.

Do sprawdzania żywotności naszej migawki służy mały programik o nazwie EOSInfo, następca 40DShutterCount (który działał tylko na Canon EOS 40D). Dzięki EOSInfo można sprawdzić ile zdjęć wykonał twój aparat cyfrowy marki Canon. Program działa na wszystkich lustrzankach z przetwornikiem obrazu DIGIC III i DIGIC IV z pewnymi wyjątkami: nie da się sprawdzić tego na aparatach EOS 1D oraz 500D (funkcja wyłączona przez producenta).

Podsumowując:

Aparaty z którymi EOSInfo działa prawidłowo to Canon EOS: 40D, 50D, 450D, oraz 1000D.

Aparaty z którymi EOSInfo nie działa to Canon EOS: 1D, 5D, 10D, 20D, 30D, 300D, 350D, 400D, 500D.

A sam program jest do ściągnięcia tutaj. Pozdrawiam i życzę długiej żywotności migawek

Jaskier – blog – galeria foto | Ciekawe tematy z życia wzięte

Opublikowany w Z życia wzięte Otagowane kobiety, maczo, man, mężczyzna, partner, prawdziwego, rodzina, whisky, znaczy, związek
er>

Całkiem niedawno stanąłem przed dylematem zakupu nowego aparatu. Jako, że mój trochę leciwy już Canon 450D nie był najnowszą myślą techniczną postanowiłem go wymienić na coś nowszego. Mojego Canona wraz z wieloma dodatkami zakupiłem ponad 2 lata temu w Stanach Zjednoczonych przez serwis ebay. Wszystko przyleciało w wielkim pudle i zawierało to czego porządny amator fotografii mógł wymagać. Między innymi w komplecie było aż 6 obiektywów. Przyleciał też plecak,.