O czym chcesz poczytać na blogach?

35mm f 1.8 g

ANTELOPE - Bizuteria Hand Made

Japońskie imię oznaczające bursztyn. Podobno kamień ten wpływa pozytywnie na psychikę, pobudza kreatywność i siły twórcze.

Kolczyki są leciutkie i giętkie, gdyż zostały wykonane na bazie srebrnej żmijki.

Użyte materiały:
- srebro (pr. 925)
- bursztyn naturalny (polerowany, 13mm)

.
Kolczyki wykonane w całości ze srebra.

Użyte materiały:
- srebro pr. 925 i 999

- jadeit (barwiony, fasetowany, 10mm)

Długość kolczyków: 35mmkolczyki GENDA
2010-12-17

Czysta Forma

Powtórzenia krzyk. W filmie można zaobserwować cztery sposoby oświetlenia a każdemu z nich przypisane jest inne brzmienie głosu artysty. Poniższa praca, tak jak większość filmów WFF  została zrealizowana na taśmie filmowej 35mm co jest ewenementem na skalę światową, gdyż twórcy Warsztatu jako nieliczni, mogli pochwalić się hollywoodzkim formatem swoich prac.

szosaimtb blog

Się, to była Agatka wędrująca w stronę Orbity, żeby sobie na łyżwach pojeździć. Odprowadziłem ją pod halę, pogadaliśmy, a gdy wybyła 9, każdy z nas poszedł w swoją stronę. Wtedy jeszcze jechało mi się lekko i przyjemnie. Prędkości nie za wysokie,.[Dymol] Wzmianka o nowej korbie :)
Historia jest długa i pokrętna. Otóż na Allegro upatrzyłem sobie korbę zwaną xtr fc-m900 z lat 1992-1995 (stara, ale ciii... :)). Zapłaciłem, sympatyczny Pan z Krotoszyna wysłał.
Niestety paczka nie.[Dymol] Ferie
Tak właśnie sobie przypomniałem, że ferie się zaczęły. Ja niestety nie mam zbyt rowerowych planów - 1. tydzień - kucie historii na ślązaka, 2. tydzień - obóz narciarski. Może w pierwszym tygodniu strzeli się parę tras. Karbar z.Na typowych „mieszczuchach” posiadających najczęściej opony o nikłym bieżniku i szerokości często nie przekraczającej 35mm – taki rower się po prostu w błocie zapadnie i jedynym wyjściem będzie pobrudzenie sobie butów. Inne ciekawe atrakcje.

Blog agufoch

Muzycy mówią o swojej twórczość obiecująco: mroczny matrix... .Lista Hop Bęc

1. Mark 'Oh -United
2. Tiësto -Who Wants To Be Alone
3. Young Money- BedRock (featuring Lloyd)
4. Wiley - Never.Fu Teacher’s Pet Fix)
4. Wait Your Turn (Chew Fu Can’t Wait No More Fix)
5. Photographs feat. will.i.am (Chew Fu 35mm Fix)
6. Rude Boy (Chew Fu Bumbaclot Fix)
7. Hard feat. Jeezy (Chew Fu Granite Fix)
8. G4L (Chew Fu Guns in.Kwitnie, nabiera kolorów, rośnie w siłę i eksploduje zupełnie nową jakością wystarczy odwiedzić Hard Rock Cafe we wtorek o godzinie 21.30.

The 69 Eyes

Jeden z najważniejszych przedstawicieli sceny gotyckiej czyli formacja The 69 Eyes wystąpi na I edycji Open Mind Festival. Organizatorem festiwalu, który odbędzie się w Szczytnie w dniach.