O czym chcesz poczytać na blogach?

2ne1

~Sketchpad~


Absurdalny System Samorealizacji (w skrócie: A.S.S. XDDD) - tydzień dziesiąty: herbata

...nie pytajcie XDDDD Miałam wewnętrzną potrzebę namaziania czegoś cukierkowo-oczorypnego. Nawet sobie sprawy nie zdajecie jak mnie to cieszyło %D.
Cały dzisiejszy dzień marzyłam o herbacie. Albo o kawie. O czymkolwiek ciepłym, co by mnie obudziło. Koniec końców zrobiłam sobie kakao w ramach świętowania faktu, iż PRZYSZEDŁ LIST Z LEEDS <3. Ah, kawaii broszurki z uczelni i LIST! Oficjalny! *zaciesz zaciesz*


skomentuj (3)

piątek 2011-02-25 23:18:35


Absurdalny System Samorealizacji (w skrócie: A.S.S. XDDD) - tydzień jedenasty: muzyka

   Korzystam z okazji, że CL ma jutro urodziny <3. Chociaż w Korei już jest jutro : D *smark*. Niewiele mam do powiedzeniaaa... Idę to wrzucić na ścianę 2NE1 : D *smark*. Link do większej wersji pojawi się, jak Deviantart zechce ze mną.

Living in Korea

Bilety na Incheon Korean Music Wave - czyli K-pop przez bite 3 godziny w wykonaniu różnych zespołów. Sam dojazd zajął nam prawie 2h30m ale zdążyłyśmy idealnie. Biorąc pod uwagę ,że na samymy dole, na płycie stadionu, gdzie ów koncert się odbywał, siedziały tylko fancluby, to miałyśmy genialne miejscówki, bo bardzo blisko barierki na trybunach. Cóż wykonawców było niekoniecznie widać, ale telebimy rozwiązywały sprawę. Tak więc za sprawą tego magicznego wydarzenia zobaczyłyśmy zespoły takie jak m.in : FT ISLAND, TEEN TOP(instytut pedofilii halo?), SHINEE, 2NE1, SECRET(jesteśmy słodko pierdzące i śpiewamy jak myszka Mini), SNSD, 2AM, 2PM, SUPER JUNIOR. Wieczór zaliczam do bardzo udanych, chociaż raczej ze względu treningu 'loży szyderców' jaką z Ewą i Justyną tam dzielnie uskuteczniałyśmy, a także ze względu na znajomość niewielkiej liczby utworów prezentowanych na tym koncercie (zaśpiewać umiałam tylko Run Devil SNSD xD). Dobrze ,że było za darmo, bo inaczej byśmy się nie wybrały xD. Jedyne czego żałuję, to fakt ,że nie kupiłam świecącej, brokatowej pałki do machania w tłumie i dopingowania wykonawców xD,.

przemijania - Onet.pl Blog

Zjawiska atmosferyczne zza okna, słuchać opowiadań taty o chmurach, jeździć na rowerze na wycieczki za miasto, pisać wypracowania/prace domowe na język polski, K-pop, J-pop, K-hiphop, Azję, Koreę Południową, podróżować, bawić się grafiką, poznawać nowych ludzi, użalać się nad sobą, zdobywać nowe doświadczenia, uczyć się na błędach, pocieszać ludzi, pomagać słabszym, rozmawiać z najlepszą przyjaciółką.

Nie lubię:
mody na taniec, Japonię i anę, zwrotów takich jak: ''JP na 100%, żal.pl, Twoja stara, ała'', kłamstwa prosto w oczy, ludzkiej obłudy, lizustwa, szerzącego się chamstwa, przeklinania na pokaz w niemożliwych ilościach, masła, mleka, tłustego mięsa, Motylków, arbuzów, czereśni, kopiarstwa, żerowania na cudzej sławie itd.

Gust muzyczny:
Muzyka azjatycka uzależnia; ogólnie słucham k-popu, j-popu i k-hiphopu, szczegółowo: Big Bang, F.T Island, Super Junior: Super Junior M, Super Junior H, Super Junior T, Super Junior K.R.Y, SHINee, 2NE1, Girls' Generation

Ao no Exorcist - Fallen Angels - Onet.pl Blog

Ossu ! Witam was na moim blogu ! Zamierzam publikować tutaj opowiadanie mojego autorstwa , pod tytułem „Ao no Exorcist Fallen Angels”.
Na stronie będę się posługiwać pseudonimem Kawatsuki Tenshi ^^
No ale,skoro to rubryczka "o mnie" więc wypadałoby słów kilka o sobie napisać ...
Pseudonim: Usagi/Erza/Shima (ludzie znają mnie pod różnymi nickami >.> no bywa ... ) Wiek: 15 lat
Zainteresowania: Anime , manga , cosplay - jestem cosplayerką już od jakiegoś czasu i należę do grupy TRS!, kpop - ulubione zespoły :SHINee , B1A4 , 2NE1 , SuJu i wiele innych., a także kocham rysować i śpiewać ^^ Deviantart: Shierass.deviantart.
com

Napisz do mnie


30 sierpnia 2011
Rozdział 1