O czym chcesz poczytać na blogach?

2gb ram

Wszystko co obserwujemy

Windowsa XP się starły. Odlepiłem nalepkę kilka miesięcy temu.

Kilka miesięcy temu posłałem go też do serwisu ze względu na przetarcie się kabli sygnałowych monitora. Wrócił sprawny przed upływem dwóch tygodni. Teraz już chyba gwarancji nie ma, więc następne naprawy będe wykonywał we własnym zakresie.

MSI ma 2GB RAM. Używam go właściwie tylko do pisania i przeglądania internetu. Kiedyś pisałem w nim programy dla NXT. Na wyjeździe, w Południowym Tyrolu. Rok temu?

Odrabiam na nim lekcje z niemieckiego. Licytuję na aukcjach. Piszę maile. Zamykam pokrywkę i otwieram - nie trzeba nic wyłączać - to fajne. Nadgarstki ładnie się opierają.

MSI - notebooki MSI

Cieniutki X320

Nowy notebook MSI slim x320 ma cechować się bardzo małą grubością. Posiada 13,4 calowy ekran i rozdzielczość 1388 na 768 pikseli.

Zostanie wyposażony w procesor Intel Atom Z530 taktowany zegarem 1,6GHz, 2GB RAM i moduł 3G . Ma ważyć 1,3kg.

15:41, asusmania , Zapowiedzi produktów
Link Dodaj komentarz »
środa, 31 grudnia 2008

Scarlet kiss...

Właśnie RAM nie będzie pasował, tatuś rzekł, że ja chyba to co mam w kompiku mam DDR, a kupie DDR2, więc trudno, zmarnuje się :P
Ostatecznie wyjdzie na to, że jednak się dogadam z ojcem Yuki i on mi złoży moją machinę zagłady. Prawdopodobnie będzie tam Intel 2 Duo Core 3GHz XD Co się będę ograniczać :P Standardowo 2GB RAM i karta graficzna 512MB, a tata powiedział, że skoro matka daje mi 400zł do kompa to by się potem nie pluła, że on nie to on mi kupi oryginalnego Wina XP Prof. Też dobrze... z  tego względu będę miała swój (chyba) pierwszy oryginalny system... wiec pewnie kupie sobie też office... teraz tylko boli mnie, że te 'tanie' co.

www.ajanur.blox.pl

Heroes V
Heroes of Might & Magic V
Ocena: 9 / 10 Producent: Nival Interactiv Wydawca: Ubisoft Dystrybutor PL: CD Projekt Gatunek: Strategiczna Wymagania sprzetowe: Procesor 1.5GHz, 512MB RAM, 64MB 3D accelerator, 2GB wolnego miejsca na HDD. Heroes of Might and Magic to jedna z najbardziej znanych serii strategicznych, jakie gościły na komputerach domowych od początku ich powstania. Kolejne części serii rozwijały najlepsze pomysły pierwowzoru i przyciągały graczy na całym świecie przed monitory, w celu przechodzenia kolejnych kampanii i toczenia.