O czym chcesz poczytać na blogach?

24mm 1.4

Nieobecni traca

Strona główna Całe 24mm Nowego Człowieka :-)
absens-carens 2006-04-01.absens-carens 2006-04-16 15:43:03
skomentuj (0)
22.04.2006

„Pierwszy trymestr mamy za sobą” – czekałam na te słowa z niecierpliwością, – chociaż „teraz to już z górki” – uznaję za małą przesadę :).

Ogólnie:
1. Zostałam pochwalona za wyniki morfologii krwi
2. Dowiedziałam się, że tyję planowo –(tzn. przyrost masy mam prawidłowy :P)
3. Kolejną wizytę mam 20 maja
4. Lekarka z rozpędu powiedziała, że do tego czasu mogę już poczuć pierwsze ruchy :-)
5. Ogólnie nie wiem, że jestem w ciąży (przynajmniej ja żadnych.

Use me when you want to come...

W pierwszej pani wogóle była zła, że przeszkadzam jej w pracy... I irytowała mnie strasznie tym. Ja tu mam ważną misję, a ona strzela fochy. Może jestem trochę uciążliwa, każę jej biegać tam i spowrotem po sklepie. A aksamitka? Taka szeroka? A pokaże mi Pani cieńszą? A grubszą? A wogóle to ja bym chciała taką pomiędzy tą, a tamtą wcześniej, nie ma Pani może? Ale, kurcze, mogła by okazać trochę zrozumienia. Ciekawe jak ona by się czuła szyjąc sobie obrożę. ;)

Z aksamitką jeszcze poszło całkiem nieźle. W drugiej pasmanterii miły pan, niezwykle cierpliwy na moje podekscytowanie sprzedał mi pas czarnej aksamitki takiej jak chciałam. Szerokiej na dokładnie 24mm, grubej, miękkiej i błyszczącej tym niesamowitym blaskiem szlachetnego materiału. I tu skończyło się prosto i zaczęły się schody. Trzeba by to jakoś chyba zapiąć ;) Zapięcia do biżuterii się nie nadają i już. Po pierwsze po jakimś czasie zwykle zawodzą - odpinają się, urywają albo psują. Po drugie nie pasują i już. To ma być obroża przecież. Wiem, obroża to najpiękniejsza biżuteria jaką kobieta może nosić. No ale mimo wszystko obroża nie równa się biżuteria. Nie i już. Nie podoba mi się. Zatrzaski nie mają klimatu... Po za tym jak mocniej pociągniesz to się odepną. Haftki i inne guziki - wogóle odpadają. Trochę to trwało... Klamra. Najprostrze jest najlepsze..

Odkrywam pasje...

środa, 13 maja 2009
Swarovski w letniej wersji

Swarovski bicone 4 i 8mm na lince stalowej

Swarovski kostka 6 i 8 mm

23:00, piksa-1
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 12 maja 2009
Howlit niebieski,pomarańczowy i agat mszony

22:43, piksa-1
Link Dodaj komentarz »
Ceramika

Kule  ceramiczne 20mm i lawa brązowa 20mm na sznurku woskowanym brązowym

Agaty granatowe i wałeczki ceramiczne

Ceramika kule spłaszczone szare 24mm i różowe w dwóch odcieniach 18mm

 

Nasze wspólne życie... - Onet.pl Blog

komentarz

03 marca 2008
Brak tytułu

Witam wszystkich...

W piątek byłam u lekarza na kontroli i po recepte bo kończył mi się duphaston.A jak narazie wszystko jest w porządku żadnych plamienien i krwawień nie ma(naszczęscie).Zrobił mi usg to zwykłe,bo nie chciał niczego tam naruszyć jakby robił usg wewnętrzne... dzidziuś ma już 33mm a jak wychodziłam z szpitala to miał 24mm także rośnie jak na drożdzach :) i lekarz powiedział, że jest strasznie ruchliwy, bo skacze mi macha rączkami i nóżkami, zresztą sama też to stwierdziłam, bo widziałam jak nasz skarb buszuje w brzuszku mamusi... mówił mi też co było przyczyną tego krwiotoku a mianowicie odklejenie się kosmówki i jeszcze przez miesiąc mam leżeć i nic nie robić nie dzwigac itp. aż te łożysko całkiem nie przesunie się na swoje miejsce... trochę się tym przeraziłam, bo teraz jestem świadoma, że to może się powtórzyć :( ale trzeba być dobrej myśli... i jak bedzie wszystko ok to na następną kontrole mam przyjść za 4tygodnie to akurat po świętach... aha i jeszcze jedno z Mężem.