O czym chcesz poczytać na blogach?

20th century fox

Kantciapa

Tak miłym dla oka poziomie... Argh! Dlaczego miłość jest zabroniona dla Jedi? DLACZEGOOOOO?

"I have a bad feeling about this"


Zaczęło się. 20th Century fox fanfare i oklaski... logo Lucasfilm i oklaski... żółte napisy (Jedi na sali zapalili swe miecze), Main Theme i oklaski...

Początek jest świetny - dynamiczny, zabawny. Dialogi Anakin -.

...Bądź pewny, że ona zawsze przyjdzie...

Reklamowych, a kinomani znają go jako twórcę "Lotu Feniksa" oraz "Za linią wroga".

"Omen" to współczesny dreszczowiec, oparty na klasycznym filmie z 1976 roku, wyprodukowanym przez 20th Century Fox, z udziałem Gregory Pecka i Lee Remick i wyreżyserowanym przez Richarda Donnera.

Ten film, podobnie jak wcześniej "Dziecko Rosemary" i "Egzorcysta", zelektryzował publiczność - w.

Seksowne Pupy

Betty Grable - nogi

Była znana jako dziewczyna o nogach za milion dolarów. W latach 40. szefowie Betty Grable z wytwórni 20th Century Fox wykupili w Lloyd's of London polisę na najbardziej rozpoznawalne atuty swojej największej gwiazdy. Ubezpieczenie opiewało na ogromną na owe czasy sumę 1,25 milionów.

~♫♥♥~Blog o Mandarynie i Verbie~♥♥♫~ - Onet.pl Blog


Produkcją najnowszej płyty Mandaryny zajęli się tajemniczy producent ukrywający się pod pseudonimem Ali Alien oraz Marek Śledziewski współpracujący z hollywoodzkimi wytwórniami 20th Century Fox i Lionsgate.
W projekt zaangażowany jest także czołowy dj i remixer w USA Josh Harris,który pracował dla Alanis Morissette, Seala i Madonny, a za mastering odpowiada Guy Lurssen.
Do.