O czym chcesz poczytać na blogach?

1gb ram

Świat w wersji alfa

Prasowe na ten temat są, to na polskiej stronie Sun'a nic na ten temat nie ma.

Drugim pomysłem jest zakup...

[tu jest przerwa na wizytę u Jaśnie Wielmożnego Szefostwa]

...produktu Apple. I chyba na tym się skończy. Tylko, że za ten pieniądz, który mam do dyspozycji, raczej nie uda mi się kupić takiego z 1GB RAM. Sprzęt musi być nowy, z gwarancją i ze sklepu...

Wiem, że za te pieniądze mogę kupić naprawdę "wypasionego", klasycznego laptopa. Ale wtedy okaże się, że ja dostanę jakiegoś złoma, a  Szefostwo przejmie to co zakupiłem. I sprzęt ów będzie używane przez Pociotki Szefostwa do gier.

fastfood at ownlog 2012

Się tak nim podniecam? Otóż, jest to pierwszy laptop jaki kupiłem, jeszcze wtedy na spółkę z ojcem. Jest to laptop o jakim już wtedy marzyłem, wyszukany na allegro, wybadany, wychuchany. Dogłaskany tak by był najlepszym jak być mógł. Zamiast Windowsa xp wrzuciłem nowe ubuntu, zamiast 256 mega RAM dokupiłem 512 mb, teraz poluję na 1Gb. Podobno da radę więc czemu nie.

Po latach obcowania z komputerami mam do nich dwa skrajne uczucia. Od takiej szczerej i bezinteresownej nienawiści po wielki sentyment, miłość i akceptację jako codziennego towarzysza w pracy, domu i na spacerze. Może zacznę od pierwszego - nienawidzę ich bo są zawodne. A niech jeszcze.Mnie myśleć o uczuciu jakim jest zakochanie z innej perspektywy. Potem wracałem do książki z cytatami i aforyzmami nie raz, ale już bez uzewnętrzniania tego.
Potem miałem okres czytania Kofty, tekstów Cohena czy Stachury.

Oczywiście z mojej walentynki nigdy nic nie wyszło, no może oprócz tańca na wyciągnięcie ramion na koniec roku.

Nie czuję się romantykiem, ale sam nagrywałem kiedyś kasety dziewczynom, słuchałem mega romantycznych kawałków i w ogóle umiałem to odbierać tak, że jak nie ta to cały świat mi się zawali.

Po latach szaleństwa to do mnie wróciło. Teraz jest dystans, nie ma ławek, nie ma kartek..

Blog DJ'a Maxa - Onet.pl Blog

                      WIDZĘ WAS!

Oto ramka "Widzę was".

Jej nazwa wzięła się z czasów, kiedy wprawdzie mało było na blogu ciekawych rzeczy, mimo to użytkownicy ciągle zostawiali mi SPAMowate komentarze. Niestety jednak nie zmieniło się to do tej pory, i przez tych pier**lonych skur**synów i j**ane dzi**i muszę teraz postawić to tutaj.

A więc.
Się zgodzi, a aktualnie jej nie ma...

Teraz z innej beczki. Moja mama przeszła wszystkie Tomb Raidery: TR1, TR: GB, TR:2, TR: GM, TR:3, TR:LA, TR:4TLR, TR:5C, TR:6AOD... teraz chce grać w TR:7L, ale niestety ma za sabego kompa, więc stwierdziła, że będzie grać na moim. Mam 192MB RAM, dysk 8GB i nie mam czytnika DVD, a system zajmuje 1GB na dysku (jebać system ;-)) a TR 7,6GB... jak ona chce tu grać to ja nie wiem...

Bylo tyle rzeczy, o których chciałem napisać, ale pogoda totalnie odebrała mi wenę... może innym razem. Cya.
DJ Max

Gothicgame

Komentarzy: 0 Gothic - Wymagania itp. 2007-04-10 Gothic:
Specyfikacja :

kategoria:
cRPG/gry akcji
producent:
Piranha Bytes
wydawca:
Egmont Interactive
dystrybutor PL:
CD Projekt


tryb gry:
single player
tryb multiplayer:
brak danych
wymagania wiekowe:
12+
nośnik:
2 CD
wymagania sprzętowe: Pentium II 350MHz, 64MB RAM, akcelerator 3Dkategoria:
cRPG
producent:
Piranha Bytes
wydawca:
JoWooD
dystrybutor PL:
CD Projekt


tryb gry:
single player
tryb multiplayer:
brak danych
wymagania wiekowe:
16+
nośnik:
1 DVD
wymagania sprzętowe: Pentium 4 2 GHz, 512MB/1GB RAM, karta graficzna 128 MB (Radeon 9600 lub lepsza), 4.6 GB HDD, Windows 2000/XP SP2/Vista

Max:Specyfikacja :

kategoria:
cRPG
producent:
Piranha Bytes
wydawca:
JoWooD
dystrybutor PL:
CD Projekt


tryb gry:
single player
tryb.