O czym chcesz poczytać na blogach?

1992 dream team

daveknot pisze o Milwaukee Bucks | Wszystko o Bucks

Krótki życiorys King Konga: 17 lat gry w NBA, 12 występów w meczach gwiazd, w 86 debiutant roku, w 1990 TOP5 MVP, TOP10 MVP w latach 88, 89, 91, 92, 93 i 97, członek Dream Teamu z 1992…

Fani Knicks zrobiliby wszystko, żeby jeszcze raz móc przeżyć oglądanie gry swojego ulubionego zespołu za czasów Ewinga. Każdy z fanów wierzył, że Patrick był takim.

A Finał w 1994 powinien nawet wygrać, mając w składzie chociażby Richmonda, Rice’a, Millera albo jakiegokolwiek innego obrońcę innego od Johna Starksa. Podobnie jak jego koledzy z Dream Teamu – Drexler, Robinson czy Malone, Ewing zawsze będzie odbierany jako drugoplanowy banan przebrany za pierwszego banana. Nawet fani Knicks przyznają to po raz pierwszy.

I jeszcze.

Blog barosz333

5 Mistrzostw Holandii (81-82, 82-83, 84-85, 93-94 oraz 94-95), dwa Mistrzostwa Włoch (91-92 i 92-93), dwa SuperPuchary Włoch (1989 i 1994) oraz trzy Puchary Holandii (82-83, 85-86 i 86-87). W roku 1992 został on wybrany najlepszym piłkarzem ligi włoskiej. W barwach Ajaxu rozegrał 337 spotkań, Milanu 201, a do reprezentacji powoływany był 73 razy.

Osiągnięcia piłkarskie.Trener i drugi asystent Franka Rijkaarda, czyli Eusebio Sacristán. Tym razem już nie Holender, a Hiszpan urodzony 13. kwietnia 1964 roku w La Seca w Hiszpanii. Jeden z piłkarzy wielkiego Dream Teamu, gdzie grał obok takich piłkarzy jak: Guardiola, czy Amor. Na swoim koncie ma oczywiście małą kolekcję pucharów, zdobywanych jako piłkarz. Oprócz gry w Barcelonie trochę.

Przemysław Babiarz - bloog.pl

O sekundę, aby realnie zagrozić Phelpsowi. Ale w końcu dlaczego nie? Zresztą srebro olimpijskie przyjęlibyśmy też z radością. To byłaby taka powtórka z Rafała Szukały z Barcelony 1992. Wtedy złoto było tak blisko. Zdecydował ostatni ruch. Wygrał Amerykanin Pablo Morales.

Są perfekcyjnie przygotowani fizycznie i potrafią sobie nawzajem uprzykrzać życie, bardzo rzadko można obejrzeć coś tak finezyjnego. Przychodzi mi do głowy tylko kilka porównań: z Dream Teamem amerykańskich koszykarzy z Igrzysk w Barcelonie, z porywającym stylem walki Muhammada Allego i Raya Sugar Leonarda oraz z miażdżącą przewagą Usaina Bolta w finale 100-ki w Pekinie.

Sporting Life

Strefa Siatkówki
...::: speedway linki
PSŻ Poznań
Start Gniezno
Rory Schlein
Speedway Grand Prix
Funny Team
...::: hockey linki
A dziś kilka zdań o człowieku, który na swoim kasku żadnych napisów (poza reklamowymi) nie miał. O zwycięstwie ducha nad ciałem. O przeciwnościach losu i niezłomnym charakterze. O American Dream. O pięknie sportu. O bohaterze notki sprzed tygodnia. Ladies and Gentlemen! Sam Ermolenko!

- I had.

Ermolenko pięciokrotnie sięgał po tytuł mistrza świata (w tym trzy razy w drużynie). Z powodzeniem ścigał się w Anglii, Szwecji i Polsce (mistrzostwo Polski z Polonią Bydgoszcz w 1992 roku). Tej wiosny oficjalnie zakończył karierę i zorganizował w Wolverhampton swój turniej pożegnalny.

Z pewnością byli i będą zawodnicy lepsi i bardziej utytułowani niż.