O czym chcesz poczytać na blogach?

1965 ford mustang

Reebook

Zbiornika paliwa : 34 litry Osiągi Pr. maks.: 402,3 km/h Przyspieszenie na 1/4 mili: 9.8 sec (pr. ok. 268 km/h) 0 - 363 km/h : 15 sekund (spoko no nie)Jest także w filmie Torque, który mam i jest zajebisty.

Komentarzy: 1 Ford Mustang Shelby gt500 2006-07-28 Decydowała się na nie - dla wyglądu. Gt 500 zbudowany był na bazie Mustanga fastbacka. Silnik był całym sercem auta : 428 cid czyli , aż 7 litrów, oczywiście V8 wycenione bardzo konserwatywnie przez Forda na 335 KM. W rzeczywistości było to blisko 550 KM.Maska , pod która było to cacko była zrobiona z włókna szklanego.Wszyscy, którzy znają się na autach przyznali : ten.Nie zapaliło się zielone ha ha :). Słowo Shelby w nazwie pochodziło od Carola Shelbiego, Texanczyka i kierowcy wyścigowego. W 1959 Caroll Shelby wygrał wyścig na torze Le Mans dla Aston Martina. Od 1962 r. do 1965 r. zajmował się wkładanie silników V8 Forda do wyrobu brytyjskiego spod znaku AC. Auta te znane są do dziś pod nazwa AC Cobra. I to auto zasługiwało na miano wspaniale. To auto z 1965 roku z.

SIEMA - bloog.pl

). Modele te stały się względnie popularne jak na swoją wysoką cenę, zbudowane w ilościach ponad 1000 sztuk, a najlepiej sprzedającym się modelem stał się powiększony DB6 z 1965 (1753 sztuki). Produkowano też w małej serii sportowe wersje DB4 z karoserią firmy 1983 Automotive Investments, a w 1985 Peter Livanos i Victor Gauntlett. W 1986 75% akcji firmy Aston Martin Lagonda wykupił Ford Motor Company

Saleen S7 to amerykański supersportowy samochód powstały w Irvine w Kalifornii. Firma Saleen, założona przez Stevena Saleena, zajmowała się profesjonalnym tuningiem samochdów Ford Mustang, a od czasu do czasu także innych samochodów z tego koncernu. Ponadto, wspólnie z Fordem wystawiali do wyścigów w USA i na sprzedaż Mustangi profesjonalnie przygotowane do sportu motorowego. W 2000.

Samochody i Motocykle - bloog.pl


Dodge VIPER to aktualnie jeden z najlepszych samochodów sportowych na całym świecie. Kontynuuje on tradycje takich samochodów jak Cobra Daytona Coupe z 1965 czy Ford Mustang, rocznik 1964. Najważniejszy był w nich duży silnik z ogromną mocą i napęd na tylne koła, tak aby było widać dym z ślizgających się tylnych opon. Dokładnie takim samochodem jest Dodge VIPER..

Blues & Jazz - bloog.pl

„widzenia” muzyki. Dzięki ich muzyce posiadł wiedzę i wrażliwość dla wielu nieosiągalną.

Omawiana płyta jest pełna pozytywnych wpływów muzyki  z kręgu Robbena Forda i  Stevie Raya  Vaughana. Muzyka Schofielda  jest mocno osadzona w stylistyce  bluesa, ale nie próbuje ukryć szacunku dla  rocka, muzyki jazzowej, soulu i funka.Już.

Jego główną gitarą elektryczną do połowy 2009 roku był  Fender Stratocaster Reedycja 1962 . Drugą gitarą jest  Fender Stratocaster model SRV. Gra też na , Fender Mustang , który jest obecnie dostępny tylko w Japonii . Knowles ma jedną gitarę akustyczną, to  Gibson J-45 Acoustic.

Struny , których używa to  Dean Markley, grubości od 0,10 do 0,52 .

Obecnie najczęściej używa gitary  Paul Reed Smith .

Knowles ma dwa wzmacniacze . Pierwszym z nich jest Vox AC30 Heritage Collection Amp, a drugim  Fender Twin Reverb z 1965 roku .

Efekty :  Dunlop Cry Baby , Distortion i Fulltone Pro . Poza tym, od czasu do czasu  Knowles używa mandoliny marki 1944 Martin .

Na podstawie informacji z Wikipedii