O czym chcesz poczytać na blogach?

16gb

Chingoo’s Weblog

CES 2008: Sony zapowiada 16GB Memory Sticka

Jeśli posiadacie PlayStation 3 lub PlayStation Portable i z pewnych bliżej nieokreślonych przyczyn potrzebujecie powiększyć ich pojemność o 16 GB, to już w marcu bieżącego roku umożliwi Wam to nowy, kosztujący 300 dolarów Memory Stick Pro Duo zapowiedziany przez Sony w trakcie CES 2008.

Odpowiedzi: 5 do “CES 2008: Sony zapowiada 16GB Memory Sticka”

bumper’s blog

Do czego mogłem się przyczepić w wersji pierwotnej. W końcu w pełni można wykorzystać szerokie możliwości tego urządzenia.

Do głównych innowacji należy dodanie technologii UMTS (3G) oraz GPS. Mnie osobiście najbardziej cieszy ta druga. Jest to funkcja bardzo przydatna, a dodatkowo zaskakująca, ponieważ nikt się chyba jej nie spodziewał. Kolejną rzeczą, które wręcz mnie zszokowała jest cena nowych iPhone’ów -> model z 8GB pamięci ma kosztować 199$, natomiast za słuchawkę z 16GB zapłacimy tylko 299$!
Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie Apple’a. Tak BTW, to chyba pierwszy raz ta strona jest aktualna również po polsku

Kolejną miłą informacją jaką nas uraczył Steve jest planowany szeroki dostęp w wielu krajach (w tym także w Polsce w Orange i Erze) do nowego telefonu. Niestety nie mogło być za różowo.. Polska nie została zaliczona do grona 22 państw w których nowość pojawi się już 11 lipca, zostając głównie między państwami trzeciego świata…

Coś z życia Lily Potter ;) - Onet.pl Blog

19 listopada 2008
Przerywnik drugi - ME! boleśnie upada na głowę
   Tamtararararam! (czyli tu następują fanfary)
   Powróciłam! Ciężko w to uwierzyć, ale jednak - nie porzuciłam bloga, nie mam do tego serca. Notki dawno nie było, trzymałam was w niepewności i... Niestety, będę trzymała dalej. Aktualnie czekam, aż przyślą mi nowiutkiego PenDrive o pojemności 16GB, dzięki któremu będę mogła wreszcie przerzucić jeden ogromny plik zawierający wszystkie moje projekty, opowiadania, wiersze i inne twory pseudo literackie.
   Jakiś miesiąc temu napisałam świetnego posta, w którym była zamieszczona sztuka o tematyce urodzinowej - w końcu blog skończył rok, dość dawno, ale cii... W każdym razie wbrew moim zasadom pisałam tą notkę tutaj, na stronie Onetu, i oczywiście... szlag ją trafił. Potem jakoś mnie to zniechęciło do pisania, aż w końcu dzisiaj się zmobilizowałam z krótkimi wyjaśnieniami.
Otóż, przez.

Xteam7 – My IT News

My IT News

Blog o IT. Nietypowy pod każdym względem.

Pierwszy komputer stacjonarny z technologią AMD VISION

19 05 2010

Dell Studio XPS 7100 to pierwszy komputer z linii Studio XPS stworzony w oparciu o technologię AMD VISION.

Urządzenie wyposażono w sześciordzeniowy procesor AMD Phenom II X6 z technologią AMD Turbo Core, kartę grafiki ATI Radeon HD 5770 / HD 5780, do 16GB pamięci RAM DDR3, dyski twarde o łącznej pojemności do 3TB, napęd Blu-ray, audio 7.1,.