O czym chcesz poczytać na blogach?

1280x1024

Song for the Moon.

Książeczka|| Dodaj! Zalinkuj!
Bohaterowie

Elaine by s-c


Od początku:
Mowa Wstępna 00 01 02 03
osób
Szablon & HTML: s-cwyłącznie na potrzeby tego bloga. Grafika zagarnięta z DA oraz PB. Najlepiej oglądać pod 1280x1024 IE (Opera i FF widoczny scrollbar obok tekstu bloga).
Nie kraść, bo łapy pourywam!

Rozdział 3 – Gdy wilka nie widać na horyzoncie. - piątek, 26. listopada. 2010, 14:56

„Nareszcie weekend! Wierz mi kochany pamiętniczku czekałam na te dwa dni z utęsknieniem. Jak wcześniej lubiłam chodzić do szkoły tak teraz nienawidzę. Ten chłopak, Zack gnębi mnie ile wlezie. Wkurza, przedrzeźnia, ośmiesza, normalnie prześladuje! Do tego widziałam, jaki kilka razy dobierał się do mojego pamiętnika! Za piątym razem.

† Moja Twierdza †

Czysto techniczny zapełniacz

sobota, 24.lutego.2007, 15:35
Witam wszystkich.
Zrobiłem mały szlif szablonu w chwili wolnego. Jeszcze tylko muszę sprawić, by ten szablon w rozdzielczości 1280x1024 i wyższych, nie powielał się. Właściciele dobrych 20-calówek LCD pewnie widzą naraz ze 2 moje blogi, jeden obok drugiego xD Będę musiał przepisać kod bloga od nowa, ale to już nie dziś...
W szablonie dałem efekt pseudo-HDR. Kto wie co to jest, pewnikiem skojarzył HDR przed przeczytaniem tej noty- powiedzmy, że noty. Chyba wszystko...
Pozdrawiam, trzymajcie się ludzie ;)
Hastern
Nastrój:
Kategoria: brak kategorii
tagi:
Komentarze (2), Dodaj

With me, with you, in my world...

Z biegiem czasu się ulepszała i wszystko.A mi coraz bardziej się podobało ^.^ Mój brat jedynie co grał. Fani zaczęli rysowa ulubione postacie. (np: Sonica) nawet jeśli ulubieńcy nie byli podobni do końca, to i tak coraz więcej i więcej FanArtów na stronkach można było znaleźć. Już w "Sonic the Hedgehog" (co do grafiki) można zauważyć różnicę między "SonicX". A internecie można napotkać tapet kilka Sonicowych. Np: lub nawet i w trójkę (bo zawsdze raźniej... lalala XDD) Lub jak biegnie jak pioooooorun: Te tapety są z "Sonic Jam". A te z "Sonic Adventure": Sonic gra ^^ czerwony pies. Widać różnicę co nie? Ściągnij sę tapetę. [1024x768] [1280x1024] Polecam!!! A teraz kilka z "Sonic Adventure 2 / Battle" Team i... Niespodzianka! A teraz z "Sonic Adventure Deluxe Director's Cut" z giereczki: "Sonic Mega Collection" "Sonic Advence 2" (w tle jest króliczek i jakiś taki stworek, oni sa też w SonicX) Proszę o to i Cream i jej przyjaciel: Hahaha. Postacie: (występuje na FoxKids) (występuje na FoxKids) (występuje na FoxKids) (występuje na FoxKids)
I wiele innych.
Polecam ją każdemu, co lubi szybką akcję XDD

Ponownie BeyBlade na polsacie! Pierwsza seria!

A teraz lay! Nowy i mam nadzieję, że dłuuugo będzie i się Wam podoba :D Troszkę mi zajęło. No i chcę rzec, że mój konkurs.

Miń koniec i idź dalej. =)

 Jezioro.

Nowy szablon... (Blog jest dostosowany do rozdzielczości: 1280x1024) Zdjęcie mego Magicznego Miejsca, zatoczka jeziora Pierty. Jezioro to uspokaja mnie, koi... uwielbiam w nim pływać, w moich snach, wizjach - i bardzo fizycznie =). Wieczorny dotyk miękkiej, delikatnej, spokojnej wody na mojej skórze sprawia, że rozpływam się w tym Jeziorze. Żadne inne aż tak na mnie nie działa.

Byłam niedawno w Augustowie, na warsztacie "praca z klientem". Prowadził go Wojtek, mój ulubiony psycholog =]. Merytorycznie... dużo było ogólnej wiedzy, a potem skupiliśmy się na elementach ćwiczeń z metody terapeutycznej Gestalt. Podobało mi się to co widziałam i to czego doświadczyłam =).

Do tej pory... uczyłam się wielu różnych rzeczy o ludzkiej psychice, o świecie, o naszych powiązaniach i zależnościach. Poznawałam mnóstwo różnych rodzajów.

i want to wake up in the city that never sleeps

Po ulicach w iście "szpiegowski" sposób. Znam już chyba wszystkie zakamarki naszego centrum dzięki którym można obyć się bez wyżej wymienionych incydentów. Mwahahaha, pojawiam się i znikam nie wiadomo skąd nie wiadomo kiedy.
A propos "nie wiadomo skąd" to dziś pojawiając się właśnie niewiadomoskąd pan leśniczy uratował mnie i moją rodzine od niechybnej śmierci spowodowanej "otruciem się grzybami". Przy okazji sam upolował sobie obiad i ulotnił się w tak samo dziwny sposób jak się pojawił.
I na koniec bez związku z powyższym, ale w związku z tym, że dzieci i młodzież zaczynają rok szkolny wszędzie gdzie było pełno zrobi się pusto, dlategoteż wyjeżdżam do Zakopanego. Powrót przewidziałam na 11 września, ale nie gwarantuje, że nie potrwa to dłużej.
Tym czasem kochani korzystajcie z tej resztki wakacji, która wam jeszcze została. Ciao.
raz dwa trzy (7)06: I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
07: I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
08: I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
09: I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
10: I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
11: I II III IV V VI VII VIII
1280x1024 // Mozilla Firefox // Opera

nymphe(t) wannabe

Masz przed oczami mój dziennik. Tutaj możesz poczytać o mojej walce z kilogramami, szkołą, nerwami i innymi takimi. Btw, to miejsce powstało dokładnie 30 września 2007 roku.