O czym chcesz poczytać na blogach?

12 prac herkulesa

Emporion

Ulubione
Okiem obserwatora
Subiektywnie o finansach
Zza firanki
Tagi
  • 11 listopada
  • 12 prac Herkulesa
  • antykoncepcja
  • bakalie
  • belka
  • bez mąki

Z Ruchem Palikota wciąż liczę na nieformalny sojusz...Może w styczniu.

Tagi: koalicja Palikot PO polityka premier rząd Tusk
18:18, ankhastyl
Link Komentarze (6) »
środa, 12 października 2011
Sprawia, że i ludowcy unikną rozliczeń - acz pozycja Pawlaka może trochę osłabnąć, gdyż stracił dwie bliskie współpracowniczki. Kieszkowska (wicemarszałek sejmu ubiegłej kadencji) i odchodząca minister pracy Fedak oblały niestety wyborczy egzamin. Trudniej wróżyć przyszłość Palikota i jego drużyny. Wprowadził do sejmu liczną (trzeci co do wielkości czterdziestoosobowy klub) drużynę. Ciężko jednak.

....W naturze tkwi siłaa...

Piłką nożną.Ale niestety nie kojarze zadnych miejsc w ktorych kręcili ten film a bylo to robione w Londynie. Nie wiem co teraz zrobie,nie chce iść spać ...a właśnie poczytam sobie :) Aghata Christie "12 prac Herkulesa" :) Moze być :)
Dzisiaj byłam na zakupach z ciocią :)i w ogóle byłam też u babci:) Fajny nawet dzionek poza jednym telefonem :/
Moze mi się uda a raczej Głuptkowi uzyskać nr gg do.

Z życia młodego akwarysty:

Mistrzem rajdowym pierwszej klasy po polskich drogach z zawrotną prędkością pokonałem odległosć 25 km w 20 min zastanawiam sie ile złamałem przepisów ruchu drogowego ale czego sie nie robi dla ukochanej pracy:D:D straszne.

No cóż dziś było wielkie otwarcie kina 5D mianowicie dżwiek obraz 3D trzepaczka na fotelu zapachy woda i bóg iwe jeszcze co tam ma być wkażdym razie miały być tłumy w.

Hejka

Dzień zapowiadał się całkiem nieźle. przychodzę do pracy a tu litania od szefowej Amfi zrób to to to to to to to i jeszcze to. Matko kochana przecież ja jestem sam a nie mam umiejętnosci Herkulesa, no i długo zapowiadana dostawa akwarii miała się w końcu ziscić. Ide na dół paatrze TIRacha ciekawie sie zapowiada otwierają się drzwi Hadesu a tam miliony akwa, pytam czy to na całe województwo te akwa  a tu odp nie do was RATUNKU umieram ale jak Herakles poradził sobie z 12 pracami tak i ja zwycieżyłem tą walke i nie poległem w boju Amfi górą potem był mały opier...... i OK w sumie dzień taki sobie. Ale co tam było gicio jutro wolne jupi

Pozdrawiam amfi:)

 

My Strange World...

Sylwi, Polara, i wszystkich Mchów*! * jeżeli chcesz sie więcej dowiedzieć na temat znaczenia "mech" to zostaw w komentarzach kontakt!
skomentuj (1)
2003-01-30 12:44:40 >> ..::Dwanaście prac Herkulesa - Agatha Christie::..

No cóż - zbliżają sie ferie a ja siedze w domku bo jestem ... chora! Mam przed sobą 2 tygodnie laby ale ta przeklęta grypa akurat teraz musiala mnie złapać!.

Dokusaisha-parodia naruto - Onet.pl Blog

Wielki duch...
-Wielki duch?
-Tak, ten z góry. Ustawia każdy przedmiot na swoim miejscu, porządkuje zdarzenia w swojej kolejności, a nawet kieruje naszymi ruchami. Myśli, że jest zabawny, ale to nieprawda.
-Przestań świrować... A ciebie nalegam byś przeszedł do poczekalni, zanim się rozgada...Doku (12:00)
Archiwum praktycznie nie było. Archiwiści zainstalowali ogromny zsyp do którego wrzucali wszystkie otrzymane dokumenty. Powiedzieli, że po te papiery i tak się nikt nigdy nie zgłosi, a zsyp znacznie ułatwia im prace. W razie czego mówią, że dokument się zgubił, a winę zwalają na tymczasowych pomocników takich jak ja. O to gdzie wędrują wszystkie akta dotyczące wioski. Nie było czego uporządkowywać, więc.
2 komentarze

04 sierpnia 2008
Rozdział jedenasty czyli 13 prac Herkulesa