O czym chcesz poczytać na blogach?

101 dalmatyńczyków

najśmieszniejsze kawały na świecie

szarancza123
Link Dodaj komentarz »

W pubie siedzą Schmitt, Jussilainen i Małysz. Martin mówi: - Wiecie co, miałem kiedyś taki przypadek. Poszedłem do kina na "101 dalmatyńczyków", a na drugi dzień skoczyłem na średniej skoczni 101 metrów i wygrałem. Na to Jussilainen: - A ja kiedyś czytałem książkę "150 sposobów na stres". Na drugi dzień skoczyłem 150 metrów na dużej skoczni i też wygrałem! W tym momencie Małysz zrywa się jak oparzony, biegnie do wyjścia i krzyczy: - Trzeba odwołać zawody! Jutro skaczemy na mamuciej, a ja wczoraj przeczytałem "20.

wcale nie ma nas, nie dziejemy się.

Facet budzi się w szpitalu
- Mój wóz, moje worki z kasą!
Nagle podchodzi do niego lekarz
- Panie, rękę panu urwało a pan tu się workami z kasa martwi
- A! Mój Rolex!
7.W pubie siedzą: Schmitt, Jussilainen i Małysz.
Martin mówi: - Wiecie co, miałem kiedyś taki przypadek. Poszedłem do kina na 101 dalmatyńczyków, a na drugi dzień skoczyłem na średniej skoczni 101 metrów i wygrałem.
Na to Jussilainen:
- A ja kiedyś czytałem książkę 150 sposobów na stres. Na drugi dzień skoczyłem 150 metrów na dużej skoczni i też wygrałem!
W tym momencie Małysz zrywa się jak oparzony, biegnie do wyjścia i krzyczy:

Blog Miki123Misiek

W programie telewizyjnym "Tik-Tak". W "Fasolkach" bardzo szybko została solistką Zespołu. Przez wiele lat  prowadziła program dla dzieci "Teleranek". Joasia Jabłczyńska jest także aktorką dubbingową. Brała udział w tworzeniu dubbingów do takich filmów jak Król Lew II, 101 Dalmatyńczyków (serial), Czarownica Sabrina (serial), Grinch - świąt nie będzie, Mała syrenka i Spy Kids. Oprócz tego gra rolę Marty Hoffer w serialu "Na wspólnej" emitowanym przez telewizję TVN i prowadziła program Przymierzalnia w młodzieżowej telewizji ZigZap..

monikana

onibe - blog kulturny pisze:

no, z tymi imionami to pełen szacunek ;-). Cieszyć się pozostaje, że stryj nie był fanem “Trzech muszkieterów”, “Siedmiu wspaniałych” czy… nie daj Boże… “101 Dalmatyńczyków” ;-)

Odpowiedz
  • monikana pisze:

trooskawa-ania.blog.pl

Kamilę do pracy
jej mamy i umówiłyśmy na sobotę.Wieczorem zgrywałyśmy z Agą piosenki Disneya.Sobota:ach sobota :D:D:D-najpierw spacerek z Lupim-ładny lasek tam mają,a
popułudnie spędziłyśmy u Kamisi.Hihihihi-zarąbista babka naprawdę ja bardzo lubię.Oglądałyśmy film z mojego i Agi dzieciństwa,"101 dalmatyńczyków" i "Moulin Rouge".
Ten ostatni film był poruszający i bardzo mi się podobał.Jednak nasi "masażyści" to inna historia.Kominy,domki na drzewach,nurkowanie za strusiami w piasku,Wenecja,
RPA,wyciągi itd.Przysięgam odbijało nam.
"The greatest thing you ever knew is just to love and be love in return".Tak.