O czym chcesz poczytać na blogach?

100 lat

..Muszelcia Blog..mycha==> hehe mycha co robisz???siku... to był tekst roku ludzie się patrzyli ale co tam...nikogo to z nas nie obchodziło.. nie zapomne jak udawałas ból nogi i łaziłaśprzez ulice w te i z powrotem wszystkie auta stawały hehe CMOOOOK

bojk==> wujaszku najbardziej mi się podobał tekst,, mycha gdybym Cie zabił 24 lata temu to bym na wolność wychodził"=o)jesteś zwariowany na maksa ale koffany=oPjak tam jaja?? CMOOOOOK

tequś==> hehe nie zapomnę jak brzydal Cie do fotki rozebrał i ustawiał Cie do zdjecia jak byłes nieprzytomny...CMOOOOK

meg==> widziałaś jakie były reakcje ludzi... może da Ci to troszkę do myślenia...Niewyżyty mógłby skakać 24 h na dobe..a jak się spotkają z Kubą to mam w ogóle przerąbane ..są akcje typu : ,,Kuba na nią!!!!!"hehe no ale czasem muszę ich rozdzielać bo się dzielić nie umieją=o)ale daje rade!!!hihihi
3. To Filipek==> tego pana jeszcze dobrze nie znam.. jest to pół polak pół Włoch.. ale z wyglądu to 100% polak:D niestety mieszka we Włoszech ..ma niecałe pół roczku i jest wielgaśny po tatusiu..też ma prześliczne niebieskie oczka a włoski na razie czarne ale pod spodem już blondzik wystaje..a w ogóle to ma irokeza:D hehe ale jest o wiele grzeczniejszy niż powyższa dwójka( na razie póki nie biega pewnie"
4. no i w końcu.

Black rose

Moich bazgrołów nie poskąpi mi Pręcik,ani qmpele z dawnej ławy szkolenej,Kochane z Was ludziska!
KUJEM BALDZO!!!skomentuj (12)Uwaga!!Uwaga!! 2004-01-28 21:28:03


Prosze o uwagę chciałabym napisać coś dla bardzo ważnej dla mnie osóbki!!! Tak wiec : 100 lat !!! 100 lat !!! 100 lat !!! 100 lat !!! Niech żyje, żyje nam !!! 100 lat !!! 100 lat !!! 100 lat !!! 100 lat !!! Niech żyje, żyje nam !!! Jeszcze raz!Jeszcze raz!Niech żyje,żyje nammmmmmm!!Niech żyje nammmmm!!! A kto??!!?? ANIA!!!!!!

Rzeczy zmieniaja sie wokół nas, zmieniaja sie także i ludzie, którzy znizaja.

Some day the world will be mine [;

Sprawiedliwosc?????????
a po za tym bylam u lekarza i dostalam skierowanie do szpitala. dzisiaj jeszcze ide do kolezanki na 17.30 i na spotkanie (KSM) o 19.00. a jutro narazie nic nie robie. pewnie bede sprzatac w domu :( narazie!!!
aaaaaaaa....i jeszcze WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO DLA GOSI Z OKAZJI URODZINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I 100 LAT!!!!!!!!!!!!!

i buziaczki dla lukasza.cmoooook ;)
2003-01-17 15:32:01 skomentuj


UWAGA UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OGLASZAM ZE PRZEZ POL ROKU MAM OGRANICZENIA NA KOMPA (Z WLASNEJ WOLI :P)WIEC JUZ NIE BEDE TAK CZESTO JAK BYLAM ;).TO TYLE.narazie :)
2003-01-17 21:22:42

kaw24aler


JESILI CHCERZ SIĘ NAPIĆ
MUŚSZ PRZEZ CAŁE SWOJE
RZYCIE MÓWICI PATELNIĄ W ŁEP.
Noj się napiła i mówi patelnią w łep,patelnią w łep,
podchodzi 3! mruwka do strumienia,a tam leż karteczka:
JESILI CHCERZ SIĘ NAPICI
MUŚSZ PRZEZ CAŁE SWOJE
RZYCIE MÓWIĆ 100 LAT,100 LAT.
Noj się napiła i mówi 100 lat,100 lat.
Pżychodzi sierżant mrówa i mówi:
kto zabił mrówę,
to my to my,
czym,
patelnią w łep,patelnią w łep,
na ilę lat ch cecie do więzienia,
100 lat 100 lat...
Długi prawda.

toma01

To jest dla mnie kimś wyjątkowym. I wiem, że teraz brzmi to jak tekst z reklamy Wertel's Original. Hi hi!Niby bardzo sie zmienilem, sam sie tym szczyce, ale zawsze gdzies na dnie pozostaja stare nawyki, nawyki, ktorych nigdy w pojedynke nie zwalcze, bo to nawyki ze swiata, ktorym bylem przesiakniety 21 lat. Czasami potrzebuje pomocy. Tylko czasami.

toma01 2002-06-13 17:49:58
skomentuj (3)

 Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
Wczoraj miałem kiepski humorek i robiłem dziwne rzeczy, ale przestałem wieczorem..Akurat pokazał mi w domu. Byłem po prostu zdumiony. No, ale w końcu Mistrz Polski.
Aha, i był też chłopiec w dresie z ubiegłego tygodnia. Tym razem co prawda nie w dresie. Chyba kogoś ma. Zresztą i tak nie jestem w tej chwili zainteresowany. Hi hi!

Krótko mówiąc same hichy, ahy i ohy! Palce lizać! Zadowolony jestem! 100 lat, 100 lat niech żyje, żyje nam...

toma01 2002-06-27 10:02:20
skomentuj (5)

 Plany na popołudnie
1. Dokończyć leczenie 2 zębów, które kaleczą mi język. Jeszcze mój jak mój, ale gdybym nie daj Boże pokaleczył komuś to bym się pochlastał!.

Moje sekretne życie - Onet.pl Blog

Witaj!
"Kochać siebie oznacza widzieć siebie oczyma Boga"
Jeśli masz czas i ochotę - przeczytaj, skomentuj, podziel się myślami. Chętnie przeczytam, co masz do powiedzenia. Dziękuję...
Wasza Justynna :)

21 lipca 2008
Nikt nie śpiewał 100 lat
Przy okazji zrobiłam sobie zdjęcia do dowodu i już w poniedziałek zanoszę papiery. Heh, jak to szybko zleciało  . Ani się człowiek nie obejrzał i już z przedszkolaka staje się osobą dorosłą. Trochę mi szkoda mojego dzieciństwa, że już się oficjalnie kończy  ... Jak dla mnie, to mogłoby trwać jeszcze parę lat. Ale chyba tylko ja jestem taka dziecinna. Muszę zabrać się za sprzątanie  , bo niedziela tuż, tuż. Ogólnie w domu jest czysto, bo robiliśmy generalne porządki przed Srebrnym Weselem, ale u mnie w pokoju przydałoby się jeszcze trochę doczyścić  . Jeżeli przyjadą chłopaki, to nie mogę sobie wstydu zrobić.