O czym chcesz poczytać na blogach?

1 listopada

Magical Friends - Onet.pl Blog

Wiem....
 
...że jakość moich kilku ostatnich notek pozostawia wiele do życzenia. Chaotyczne, pisane na resztkach weny i chęci, z kilkoma marnymi prackami. Uf... teraz też nie mam weny na jakieś rozwody, opisywanie swojego życia itd.
Dzisiaj mało Winxa. Mam tylko nagłówek z Rozen Maiden, 10 avatarów z Sailor Moon 100  x100 oraz *hahaha* żeby nie było- jedna pracka z Florą. Na następną notkę zrobię więcej takich, chociaż... nie wiem, co zrobię. I kiedy będzie ta notka. Nvm ^_____^ Przejdźmy do prac.
*Nagłówek*
  
*Avatary*
       
       
   
*Gif*
  
```````````````````````````````````````````````````````````
W następnej notce dam:
-gify takie (lub podobne), jak powyższy
-avatary z innymi m&a
-coś jeszcze? a co byście chcieli? ^^


```````````````````````````````````````````````````````````
Poszłam.
Podpisu nie ma, bo zgubiłam.

LAYLA.
Layla (20:37)
10 Umiecie czarować! :D

18 listopada 2006
Bez wcinania się.

Wiem....
 
...że jakość moich kilku ostatnich notek pozostawia wiele do życzenia. Chaotyczne, pisane na resztkach weny i chęci, z kilkoma marnymi prackami. Uf... teraz też nie mam weny na jakieś rozwody, opisywanie swojego życia itd.
Dzisiaj mało Winxa. Mam tylko nagłówek z Rozen Maiden, 10 avatarów z Sailor Moon 100  x100 oraz *hahaha* żeby nie było- jedna pracka z Florą. Na następną notkę zrobię więcej takich, chociaż... nie wiem, co zrobię. I kiedy będzie ta notka. Nvm ^_____^ Przejdźmy do prac.
*Nagłówek*
  
*Avatary*
       
       
   

...wieje Wiatr, pachnie wiosną i wiem... =) - Onet.pl Blog

Nie jestem smutna!!!! I nie chcę byście mnie pocieszli!!! Bo mi nie jest smutno!

Film, rozmowy, szukanie, ja, Ty, gg, przyjaźń, przyjaciele, stracić - kolejne hasła. I nic na nic poradzić nie mogę, choć w głębi gdzieś jestem wesoła, bo ... a może jednak nie...?

Na koniec chcę pozdrowić wszystkich ludzi, którzy coś dla mnie znaczyli, znaczą, lub będą znaczyć...=))) Kocham Was ;* !!!

śliweczka (15:53)
4 zostań ze mną...

24 listopada 2005
Już czas najwyższy
Miliardów!!!!! Wygraliśmy ŻYCIE. Ponowne życie. A właściwie to 6 żyć... Jezuuu, ponownie żyć... to takie nieralne, a jednak! Wygrać życie... to jest piękne. Co mi z miliardów, gdybym siedziała w salonie tego dnia (jak zawsze zresztą całą rodziną to robiliśmy) i zginęła?! Ten dzień był wyjątkiem, bo nie byliśmy w salonie wszyscy razem. I ta godzina ( 19:04 dokładnie) - dobrze, że nie później, bo później są fajne filmy w środę i razem oglądamy. A gdyby byli tam nasi rodzice? Ja nie byłabym w stanie zadzwonić na pogotowię chyba, a oni... Boże! Więc opiszę to, specjalnie dla tych ciekawskich. Choć wiecie co? Co chwilę się waham, czy tak, czy nie. Czy opisać. Raz się żyje kochani: zmieniłam zdanie!!!! wiecie zo zrobiłam?!.

Śmiej się wśród ludzi, płacz tylko w ukryciu. Bądź lekka w tańcu, lecz nigdy w życiu... - Onet.pl Blog

Się do Ciebie przytulić. Spokojnie przy Tobie zasnąć. Żadna noc od tygodnia nie była normalna. Jestem zmęczona. Byle do Bożego Narodzenia. Potem przeprowadzka...jednak. I wszystko się jakoś poukłada.

 

Kocham Cię... ???

 

  

 

 

(15:37)
żadnych kwiatów ...

23 listopada 2006
nic

Cały dzień byłam pełna entuzjazmu. No i chyba mi się skończył. Zero perspektyw na dzisiejszy wieczór. Mam ochotę pisać smsy do Pawła ale ile można? Zresztą, jakoś nie mam natchnienia. Albo piwo albo spać. A może i to i to... Zajebiście. Będę alkoholiczką.

Za to jutro caaały dzień sprzątam. Tak, że nie poznam własnego pokoju. Czymś się trzeba zająć, nie? 

 

Ps. Boli mnie ta brew. Cholerny kolczyk...

(18:57)
żadnych kwiatów ...

Kochaj życie, bo ono jest piękne!

Mogę wyszaleć ;). Pozdrówka dla Kamila Ogórka który jest moim dobrym kumplem :). CHYBA. NarQa wam wszystkim!!!.

Komentarzy: 6 Heyka :) 25 listopad 2006 Zgłoście się do konkursu bo warto. Możecie wygrać nawet 50 komci!!! Chyba że nie chcecie... Dzisiaj zajmowałam się moim bratem. Nudzę się..., gadałam tylko z kumplem na gg. Ale on oczywiście poszedł pograć w  noge na boisku szkolnym :P. Nie mam co pisać za bardzo, dlatego kończę. 3majcie cię ciepło. Komentarzy: 2 Konkurs!!! 24 listopad 2006 To może zrobimy konkursik na najciekawszego blogaska!!! 
Do wygrania:
50 komci    I miejsce
30 komci    II miejsce
10 komci    III miejsce
            2 razy  
5 komci      wyróżnienie
Życzę wygranej :) Rozstrzygnięcie konkursu 1 grudnia.

Mogę wyszaleć ;). Pozdrówka dla Kamila Ogórka który jest moim dobrym kumplem :). CHYBA. NarQa wam wszystkim!!!. Komentarzy: 6 Heyka :) 25 listopad 2006 Zgłoście się do konkursu bo warto. Możecie wygrać nawet 50 komci!!! Chyba że nie chcecie... Dzisiaj zajmowałam się moim bratem. Nudzę się..., gadałam tylko z kumplem na gg. Ale on oczywiście poszedł pograć w  noge na boisku szkolnym :P. Nie mam co pisać za bardzo, dlatego kończę. 3majcie.

czikita - Onet.pl Blog

Sobie z nim przy barze, ja nawet nauczyłam się nalewać piwo..lol. dzisiaj też mieliśmy tam jechać ale chyba już akcja nie wypali. siostra powiedziala ze juz mnie nie beda ze soba zabierac bo nie umiem sie zachować.co to miało znaczyć?? no nic zobaczymy co sie bedzie dalej działo. mam nadzieje że jeszcze na jakiś melanż się z nimi załapie...Boże aż się boje oglądać tego filmu z tej imprezy...uuuuu

algida (19:36)
Skomentuj mnie

26 listopada 2004
Wszystko się.

2004
jestem kafarem
ale ze mnie boss!!! kmicic normalnie dzisiaj dosżłam do domu z buta i to z lublina w takie anomalia pogodowe. dzisiaj pierwszy raz padał snieg. samochody nie były na to przygotowane...i autobusy tez podroż moja trwała od 18:21 do 19:46 czyli bdb czas. chyba widzialam tomka jak stal w korku wydaje mi sie ze widzialam jego twarz zza szyby. torche zwaliłam misje bo jakbym poszla spac o mojej siosrty to bym spotkala sie z michalkiem-jego bratem jest t. tzn kamila tez ale michal bardziej z nim trzyma jakbym z nim pogadała to by napewno o mnie wspomnial. ale moja rodzona siostra jest jeszcze w lublinie i jak.

wzloty i upadki mlodzienczego zycia... :)

Dyzurze z moim zwichnetym kolanem i wiecie co?? PRZEZ 3H NIKT SIE MNA NIE ZAINTERESOWAL, A CO WIECEJ, NAWET NA OCZY NIE UJRZALAM LEKARZA DYZURNEGO!!!!!!! SUUUPER :D :D :D JUCHU!!!! ZROBMY FALE!!!!!!!! jest mi tak przykro... poplakalam sie z tej bezsilnosci... bo co ja moge zrobic?? nic... po 3h czekania oposcilam szpital przy ul.Szaserow z niczym... ;( ehs... to sie nazywa sluzba zdrowia, nie?? radocha, ze hej!!
Komentarzy: 0 wtorek, 07 listopad 2006, 21:54


Promyczki :* [ale to nie wszyscy jeszcze :P ]
Komentarzy: 0 zioooms :D:D wtorek, 07 listopad 2006, 20:02


z moja kochana Ruda :) nie ma to jak szalenstwo po sklepach :D kocham Cie :*
Komentarzy: 0 hie hie :) wtorek, 07 listopad 2006, 19:54